Render Galaxy Note 10

Za Galaxy Note 10 si priplatíme. Samsung by mal zdvihnúť cenu až o 20 %

Vyzerá to tak, že tohtoročný Samsung Galaxy Note 10 nepríde len s modernejším hardvérom a vynoveným dizajnom, ale aj s vyššou cenovkou.

Vyzerá to tak, že tohtoročný Galaxy Note 10 nepríde len s modernejším hardvérom a vynoveným dizajnom, ale aj s vyššou cenovkou. Tá by mohla v porovnaní s minuloročným Samsung Galaxy Note 9 porásť až o 20 percent.

Vyplýva to z čerstvého úniku z Ruska, informuje web T3. Juhokórejský výrobca si vraj bude podľa bližšie nešpecifikovaných zdrojov z mobilného priemyslu pýtať od 100 do 200 dolárov viac. Keď však zoberieme do úvahy výmenný kurz a pripočítame DPH, tak z nášho uhla pohľadu môže ísť o 100 až 200 eur.

Reč tu je o modely so základnou výbavou. Najdostupnejší Galaxy Note 9 stál tesne po príchode na pulty obchodov okolo 1 000 eur, z čoho vyplýva, že cena Galaxy Note 10 môže narásť v rozpätí od 10 do 20 percent.

Rovnako ale existuje šanca, že sa tu bavíme o tiež očakávanej verzii Galaxy Note 10 Pro s 5G konektivitou. Ak by tak predsa len bolo, nárast ceny nebude nič prekvapujúce.

TIP REDAKCIE
Samsung predstavil Galaxy Z Flip 3 Bespoke, u nás sa však predávať nebude

Bez 3,5 mm jacku

Čo sa týka vizuálneho alebo konštrukčného prevedenia, nový Galaxy Note 10 už nebude tento rok pripomínať vlajkovú loď Galaxy S10. Dieru so selfie fotoaparátom zrejme presunú do stredu displeja a z horizontálne usporiadaného hlavného fotoaparátu zase spravia vertikálny. Rovnako ale padla zmienka i o chýbajúcom 3,5 mm porte pre pripájanie jacku od audio príslušenstva.

Render Galaxy Note 10
Render novinky (ZDROJ pricebaba.com)

Predstavenie novinky by malo prebehnúť okolo 10. augusta. Dostupnosť je očakávaná do 14 dní od predstavenia.

Total
45
Zdieľaní
Total
45
Zdieľať