got

Samsung Galaxy Fold v limitovanej edícii Game of Thrones? Cena 7 000 EUR

Ruská spoločnosť Caviar na seba už v minulosti strhla pozornosť vďaka okázalým úpravám mobilných zariadení, ktoré podstatne navýšili ich cenu.

Ruská spoločnosť Caviar na seba už v minulosti strhla pozornosť vďaka okázalým úpravám mobilných zariadení, ktoré podstatne navýšili ich cenu. Minulý rok to bol napríklad iPhone so zlatou plaketou s podobizňou prezidenta Putina

Spoločnosť Caviar ani tento rok nezostala nič dlžná svojej povesti. Rozhodla sa spojiť jeden z najpopulárnejších televíznych seriálov s jedinečným smartfónom s ohybným displejom Samsung Galaxy Fold.

Špeciálna Edícia je hlavne o zlate, znovu o zlate, pribudlo trochu zlata, ale aj koža a prepracovaný reliéf s motívom inšpirovaným novou knihou Winds of Winter od autora GoT George R. R. Martina. Túto knihu však autor zatiaľ nedokončil.

samsung galaxy fold
Foto: Caviar

Vzhľadom na upravený a rozhodne nie nenápadný dizajn by asi nebolo pohodlné používať takéto zariadenie v bežnej užívateľskej praxi. Prípadnú kúpu je možné ospravedlniť iba asi zberateľskými účelmi.

game of thrones
Foto: Caviar

Spoločnosť Caviar chce takýmto spôsobom upraviť a zákazníkom ponúknuť len 7 zariadení (podľa počtu kráľovstiev v GoT). Ak prepočítame cenu za jeden kus, dostaneme sa na sumu 6930 EUR (499 000 RUB). Nejaký čas ale potrvá, kým bude úpravca schopný dodať extravagantný Samsung Galaxy Fold zákazníkom.

TIP REDAKCIE
Nový fenomén? Vlastný čipset plánuje aj Oppo, prísť môže už v roku 2023

Samsung ho zatiaľ nepredáva, keďže zariadenie postihli komplikácie s displejom. Dobrou správou teda je, že by mala niekedy v budúcnosti zákazníkom poputovať už vylepšená verzia s odolnejšou obrazovkou.

Total
19
Zdieľaní
Total
19
Zdieľať