iOS 12

Apple sprístupňuje druhú beta verziu systému iOS 12.4

Pred týždňom spoločnosť Apple vydala prvú vývojársku beta verziu systému iOS 12.4. Teraz to vyzerá, že je čas na pokračovanie.

Pred týždňom spoločnosť Apple vydala prvú vývojársku beta verziu systému iOS 12.4. Teraz to vyzerá, že je čas na pokračovanie.

iOS 12.4 beta 2 neobsahuje žiadne na prvý pohľad viditeľné zmeny. Keď si však systém rozoberieme podrobnejšie, môžeme jasne spozorovať prípravu iPhonov a iPadov na Apple Card, novú kreditnú kartu od Apple, ktorá dorazí do Spojených štátov ešte toto leto.

Niečo pre všetkých

Čo sa týka bežných používateľov, pre tých bola tento mesiac sprístupnená verzia 12.3, ktorá prináša prepracovanú aplikáciu Apple TV spolu s možnosťou zdieľania predplatného s až šiestimi členmi rodiny, a to bez potreby akéhokoľvek účtu či iných obmedzení.

Ďalšou skvelou novinkou je aj vylepšenie AirPlay 2, vďaka ktorému môžeme po novom zdieľať videá, fotografie či hudbu z iPhonu priamo do televízora. Ten však musí taktiež disponovať podporou pre AirPlay 2.

Veľká konferencia už o dva týždne

Hlavná konferencia vývojárov, ktorú zastrešuje Apple, sa má konať už o dva týždne, teda 3. júna. Počas jej konania sa podľa všetkého dočkáme predstavenia skvelých noviniek ako iOS 13, watchOS 6, macOS 10.15 a mnohých ďalších.

O všetkých zmenách týkajúcich sa aktuálnej verzie iOS vás budeme určite informovať.

Total
20
Zdieľaní