Samsung Galaxy Fold

iFixit najskôr rozobral Galaxy Fold, potom celú reportáž odstránil. Požiadal ho o to Samsung

Skrutkovačom a jemnej motorike prstov autorov z iFixit sa nevyhol žiadny dôležitý model smartfónu či inej spotrebnej elektroniky.

Skrutkovačom a jemnej motorike prstov autorov z iFixit sa nevyhol žiadny dôležitý model smartfónu či inej spotrebnej elektroniky. Vďaka tejto práci môžeme vidieť, ako vyzerajú útroby zariadení, ich konštrukcia a hlavne, aké náročné je ich opraviť.

iFixit sa nedávno zaoberal dôvodmi, prečo sa ohybný displej unikátneho smartfónu Samsung Galaxy Fold tak nečakane rýchlo niektorým vybraným užívateľom poškodil. Okrem toho pripravil reportáž z demontáže zariadenia, ktorú však zo svojich stránok stiahol.

Podľa oficiálneho blogu, tvorcovia získali model Galaxy Fold prostredníctvom bližšie nepomenovaného „dôveryhodného partnera“. Samsung prostredníctvom tohto partnera iFixit požiadal, aby analýzu konštrukcie a komponentov zo svojich stránok stiahol.

galaxy fold
Foto: Samsung

iFixit žiadosti vyhovel a reportáž odstránil. Urobil tak z úcty k svojmu partnerovi, ktorý zariadenie poskytol. Vzhľadom na to, že ide o úplne nový a po technologickej stránke veľmi náročný produkt, ktorý sa navyše v tejto chvíli oficiálne nepredáva, je odstránenie podrobných informácií o jeho konštrukcii a dômyselných riešeniach asi namieste.

TIP REDAKCIE
Prečo sa displeje skladacieho smartfónu Samsung Galaxy Fold tak ľahko poškodili?

iFixit ale zároveň dodáva, že reportáž opätovne publikujú hneď, ako bude Samsung Galaxy Fold opätovne dostupný v maloobchodnom predaji. Postoj k situácii sa tak dá považovať korektný.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať