VIDEO Pozri si čerstvý trailer na pripravovaný film Doom: Annihilation

Ako už určite mnohí z vás zachytili, svet sa dočká nového filmového spracovania legendárnej hry Doom. Pôjde o dielo štúdia Universal 1440 Entertainment.

Ako už určite mnohí z vás zachytili, svet sa dočká nového filmového spracovania legendárnej hry Doom. Pôjde o dielo štúdia Universal 1440 Entertainment, ktoré má už dnes na YouTube pomerne negatívnu spätnú odozvu. Je teda otázne, čo z neho bude, keď jedného dňa uzrie svetlo sveta.

V dobe písania tohto článku je pod čerstvo zverejneným trailerom Doom: Annihilation okolo 800 palcov hore a asi 10 000 palcov dole. Komentáre dávajú najavo, že hlavný problém tkvie v lacno vyzerajúcom spracovaní. Film bol navyše kvôli veľmi podobnému problému presunutý až na koniec roka 2019. Pôvodne mal prísť už v máji, no tvorcovia chceli ešte vylepšiť úroveň vizuálnych efektov.

Trailer nám toho príliš nenapovedá. Počas 30 sekúnd vám naservíruje nejaké tie výbuchy, geneticky vylepšené monštrá a na smrť vystrašených vojakov. Hlavná postava, ktorú fanúšikovia hry nazývajú Doomguy, v ňom však chýba.

Film Doom: Annihilation by mal byť po jeho sprístupnení k dispozícii prostredníctvom streamovacích služieb ako je napríklad Netflix. Ak pôjde všetko podľa plánov ľudí z Universal 1440 Entertainment, tak sa ho dočkáme niekedy na jeseň. Dovtedy majú čas na doladenie dôležitých detailov.