DOOGEE S90
DOOGEE S90

Nevoňajú ti predražené vlajkové lode od renomovaných výrobcov? DOOGEE S90 ťa potom zaručene nesklame. Ide o poctivo vybavený a zároveň i cenovo dostupný mobilný telefón, ktorý ponúka modulárnu konštrukciu. Používateľ si vďaka nej vie pripojiť herný ovládač alebo dodatočnú batériu.

Výber je teda iba na jeho potrebách. Ak chce ešte lepšiu výdrž, môže k smartfónu pripojiť externý akumulátor s podobou zadného krytu a má po problémoch. Možností tu ale existuje podstatne viac. Na výber má aj takzvaný walkie-talkie modul (vysielačka) alebo modul so šikovným nočným videním.

Čo sa týka technickej špecifikácie DOOGEE S90, tak tá zahŕňa až 6,18-palcový IPS displej vo Full HD+ rozlíšení, čipset Helio P60 s taktom 2,0 GHz, 6 GB operačnú pamäť RAM, 128 GB úložisko, slot pre microSD kartu (do 256 GB), duálny fotoaparát (16 + 8 Mpx), Android 8.1, USB C, NFC vrátane ozrutnej 5 050 mAh batérie a 10 W bezdrôtového nabíjania.

DOOGEE S90
DOOGEE S90

Samotná konštrukcia prešla cez tri rôzne medzinárodné certifikácie. Jednu uskutočnili podľa normy IP68, druhú podľa IP69K a tretiu zase podľa vojenského MIL-STD-810G. Z toho teda vyplýva, že smartfón vydrží nadštandardné zaobchádzanie. Nemal by mu ublížiť kontakt s vodou, pieskom, tvrdší pád na zem a dokonca ani vystavenie extrémnym teplotám.

DOOGEE S90 nájdeš v ponuke e-shopu efox-shop.com, kde ťa momentálne nevyjde ani 260 eur. Pôvodná cenovka pritom presahovala sumu o veľkosti 300 eur. Zľava trvá iba do 10. marca.