blue wave

Dochádza vnútorná pamäť? Táto 128 GB microSD karta nestojí ani 21 €!

Dnešné smartfóny okrem slabšej výdrže batérie trpia ešte jedným nedostatkom. Ak v ruke nedržíte najnovšiu vlajkovú loď, je možné, že budete potrebovať microSD kartu.

Dnešné smartfóny okrem slabšej výdrže batérie trpia ešte jedným nedostatkom. Ak v ruke nedržíte najnovšiu vlajkovú loď, ktorých vnútorná pamäť prekračuje hranicu 100 GB, je dosť pravdepodobné, že sa skôr či neskôr stretnete s problémom dochádzajúcej vnútornej pamäte.

Stretli sa s tým už mnohí. Chcete si nainštalovať aplikáciu a telefón vám zahlási, že táto možnosť nie je dostupná, pretože v zariadení chýba voľná pamäť. Ak by ste to chceli raz a navždy vyriešiť za čo najmenší peniaz, máme pre vás tip.

Blue Wave microSD (128 GB)

Cena: 20,82 € | Kupón: CC5869

Hneď na začiatok napíšeme, že microSD karta od spoločnosti Blue Wave nie je vhodná pre inštaláciu aplikácií, ale skôr ako úložisko pre fotografie, videá, dokumenty a pod. V telefóne práve multimédiá zaberajú najviac miesta, takže ide o skvelé riešenie.

MicroSD karta má kapacitu 128 GB (Class 10), vďaka čomu ponúka dosť miesta pre všetky vaše potreby. Za 21 € to vôbec nie je zlá ponuka. Objednali sme si ju aj my do redakcie, tak uvidíme, čo všetko dokáže.

Ak by ste ju chceli vyskúšať aj vy, nezabudnite zadať kupón CC5869, ktorý cenu zníži z 31 € na 21 €.

Total
10
Zdieľaní