Samsung Galaxy Note 10

Bude vyzerať takto? Galaxy Note 10 na nových renderoch vyzerá neodolateľne

Vlajková loď od Samsungu pre druhú polovicu 2019 je vzdialená ešte dobrých „pár“ mesiacov, no prvé informácie začínajú internetom kolovať už teraz.

Vlajková loď od Samsungu pre druhú polovicu 2019 je vzdialená ešte dobrých „pár“ mesiacov, no prvé informácie začínajú internetom kolovať už teraz. Vieme, napríklad, že má prísť s podstatne vylepšeným perom S Pen a povráva sa, že veľkou zmenou prejdú aj fotoaparáty.

Všetky informácie sa rozhodli zohľadniť redaktori servera PhoneArena, ktorí na ich základe pripravili zaujímavú sériu renderov, teda vizualizácií. Ide o koncepty, ktoré ďalej nie sú podložené inými informáciami, preto ich berte s nadhľadom.

Samsung Galaxy Note 10
Foto: Phone Arena

Jednou z najväčších informácií o Galaxy Note 10 sú plánované fotoaparáty. Podľa zdrojov, ktoré vidia do vývoja zariadenia, môže Note 10 ponúknuť až 4 fotoaparáty vzadu a 2 vpredu. Vzadu by sa ku klasickému, ultraširokému a zoom senzoru pridal aj ToF senzor. ToF senzor sa využíva pri mapovaní okolia, čo je užitočné hlavne pri rozšírenej realite alebo ovládaní gestami.

TIP REDAKCIE
TOP 3: 3D tlačiarne za fantastické ceny, ktoré za to naozaj stoja
Samsung Galaxy Note 10
Foto: Phone Arena

Aj napriek tomu, že výrobcovia už teraz pracujú na technológii, ktorá by im umožnila vložiť predné fotoaparáty priamo pod displej bez nutnosti rôznych otvorov sa v Note 10 pravdepodobne objaví podobné riešenie ako v Galaxy S10. Spoľahnúť sa tak môžeme na duálny predný fotoaparát, ktorý sa objavil už v Galaxy S10+. Možný je aj tretí senzor, no takéto riešenie by podľa nás zaberalo príliš veľa miesta.

Samsung Galaxy Note 10
Foto: Phone Arena

Medzi ďalšiu výbavu pokojne zaradíme ultrazvukový snímač odtlačkov prstov priamo v displeji, väčšiu batériu a modliac sa k technologickým bohom aj rýchlejšie nabíjanie. Toto je oblasť, v ktorej Samsung výrazne zaostáva za konkurenciou.

Samsung Galaxy Note 10
Foto: Phone Arena

Čo na to hovoríte vy? Čo by mal mať Galaxy Note 10 naviac (okrem S Penu, samozrejme), aby ho Samsung tento rok úspešne odlíšil od radu Galaxy S? Dajte nám vedieť v diskusii nižšie!

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať