oneplus 6T

OnePlus 7 sa objavil v ponuke e-shopu, potvrdzuje základné parametre

Nová vlajková loď za nevlajkové peniaze, OnePlus 7, bude predstavená o pár týždňov, možno až niekedy v máji. Usudzovať sa to dá podľa premiéry predchádzajúcej generácie. 

Nová vlajková loď za nevlajkové peniaze, OnePlus 7, bude predstavená o pár týždňov, možno až niekedy v máji. Usudzovať sa to dá podľa premiéry predchádzajúcej generácie. 

Na OnePlus 7 čaká veľa záujemcov. Značka si vybudovala veľmi slušnú základňu zákazníkov a hlavne nadšených fanúšikov. Každý nový model od OnePlus sa predával lepšie a lepšie. Naposledy interný predajný rekord trhol OnePlus 6T.

OnePlus 7 by výnimkou byť nemal, keďže sa očakáva, že aj tento rok toho ponúkne veľa. OnePlus 7 sa prekvapivo objavil na stránkach e-shopu giztop.com, ktorý sčasti potvrdzuje doteraz známe neoficiálne podrobnosti.

oneplus 7
pricebaba.com x OnLeaks

Vyobrazenie zariadenia ale nie je úplne presné. Sedí síce obrazovka bez zárezu a akéhokoľvek otvoru, no inak sú rozmiestnené tlačidlá. Našu dôveru tak má stále render vyššie od OnLeaks.

OnePlus 7

E-shop giztop.com uvádza, že OnePlus 7 bude mať 6,5-palcový AMOLED displej s najrýchlejším spôsobom odomykania zariadenia. Informácia zrejme smeruje k snímaču odtlačkov, ktorý bude priamou súčasťou obrazovky.

oneplus 7
giztop.com

Ďalej sa píše o výkonnej sade Qualcomm Snapdragon 855 s grafikou Adreno 640 a o pamäťových konfiguráciách 8 – 12 GB RAM, resp. 128 – 256 GB v prípade interného úložného priestoru.

Trojitý fotoaparát sa zrejme stane skutočnosťou. Web píše o rozlíšeniach 48 Mpx, 20 Mpx a 5 Mpx. Selfie kamera má mať 16 Mpx. Základné info končí 44W Dash Charge nabíjaním 4000 mAh batérie a operačným systémom Android 9.0 Pie s UI Oxygen. Vyobrazená cena ale s najväčšou pravdepodobnosťou skutočná nie je.

GIZTOP nie je príliš populárnym internetovým obchodom, preto by sme mu 100-percentnú dôveru ani zďaleka nedávali. Napriek tomu to ale s novinkou od OnePlus vyzerá dobre.

Total
2
Zdieľaní