youtube kids

YouTube Kids oficiálne na Slovensku! Prináša bezpečný obsah pre celú rodinu

Aplikácia YouTube Kids, ktorú pravidelne využívajú milióny rodín po celom svete, je od dnešného dňa dostupná aj na Slovensku. Prináša zábavný a bezpečný obsah pre celú rodinu.

Aplikácia YouTube Kids, ktorú pravidelne využívajú milióny rodín po celom svete, je od dnešného dňa dostupná aj na Slovensku. Prináša zábavný a bezpečný obsah pre celú rodinu.

YouTube Kids prináša rodinám nielen obrovské množstvo unikátneho video obsahu zameraného na zábavu a učenie, ale čo je najdôležitejšie, deti môžu objavovať svet prostredníctvom online videa v bezpečnom prostredí.

Pokročilé algoritmy vyberajú pre túto aplikáciu vhodný a bezpečný obsah. Navyše, rodičia môžu vďaka súboru nástrojov pre ovládanie kontrolovať, ktoré videá a kanály sledujú a tiež aj ako dlho ich môžu deti sledovať.

Slovenská verzia aplikácie je dostupná na stiahnutie pre platformu Android (TU) a iOS (TU)

Oddnes majú deti len na pár klikov aj také populárne kanály ako napríklad FÍHA Tralala, Spievankovo či Slovenské detské pesničky. Tešiť sa môžu aj na obľúbené modré postavičky z príbehov o Šmolkoch, nechýba ani mimoriadne populárny spevák Miro Jaroš, ktorý tvorí piesne určené deťom aj dospelým.

Aplikácia YouTube Kids jednoducho poskytuje celej rodine bohatý a jedinečný obsah, pričom disponuje aj mnohými funkciami pre rodičov, aby mohli nastaviť prístup k videám pre svoje deti.  

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Kúpa Twitteru je pozastavená, tvrdí Musk. Čo sa stalo?

youtube kids

Aplikácia bola navyše navrhnutá s ohľadom na detské publikum, čomu zodpovedá aj jej jednoduché a intuitívne rozhranie. Obsah dostupný v rámci aplikácie YouTube Kids sa delí do 4 kategórií, a to Relácie, Hudba, Učenie a Objavuj.

Ak deti ešte nevedia čítať a písať, môžu vyhľadávať pomocou hlasu. Pre rodičov je zas k dispozícii obľúbená funkcia Časovač, ktorá automaticky zablokuje prístup k aplikácii po uplynutí stanoveného času. Aplikácia YouTube Kids umožňuje nastaviť až 8 rôznych detských profilov, pričom rodič môže dieťaťu povoliť vyhľadávanie v prostredí YouTube Kids alebo môže jeho výber obmedziť len na konkrétnu skupinu vybraných videí.

Aplikácia YouTube Kids je len jedným z nástrojov, pomocou ktorého Google pomáha rodinám stanoviť pravidlá v digitálnom svete. Ďalším užitočným nástrojom je napríklad aplikácia Family Link, ktorá umožňuje rodičom získať prehľad o tom, koľko času trávia ich deti na digitálnych zariadeniach, v akých aplikáciách, stanoviť limity, či mať prehľad o tom, kde sa nachádzajú.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať