Bezpečnostná kamera

Nedaj zlodejom žiadnu šancu: Táto bezpečnostná kamera stojí len 15 €

Chceš mať pod kontrolou, čo sa deje v tvojom dome? V takom prípade sa ti hodí niečo také, ako je táto šikovná bezpečnostná kamera.

Chceš mať pod kontrolou, čo sa deje v tvojom byte alebo dome aj keď tam práve nie si? V takom prípade sa ti hodí niečo také, ako je táto šikovná bezpečnostná kamera z e-shopu Cafago, kde stojí iba pár eur. Ak navyše siahneš i po akciovom kupóne, vyjde ťa dokonca ešte menej.

Namiesto 18 eur v takom prípade zaplatíš iba niečo cez 15, čo je vzhľadom k výbave naozaj super.

Vďaka 360-stupňovému prevedeniu nebude problém s mŕtvymi miestami a s pomocou nočného videnia môže fungovať aj v tme. To najlepšie tu ale predstavuje špeciálny bezpečnostný režim Housekeeper. Keď ho používateľ aktivuje, kamera začne monitorovať priestor okolo kamery a keď si náhodou všimne abnormálnu aktivitu, v tom okamihu mu pošle pohotovo natočené video.

Bezdrôtový prenos dát prebieha prostredníctvom Wi-Fi konektivity a ovládanie zase cez mobilnú aplikáciu pre smartfóny. Vytvorené video zábery sa ukladajú na vloženú microSD kartu, ktorá nie je súčasťou základného balenia. Za zmienku ale stojí aj prítomný mikrofón s reproduktorom, čo otvára dvere obojsmernej komunikácii.

Bezpečnostnú kameru nájdeš v ponuke e-shopu Cafago. Spomínanú zľavu si vieš uplatniť s pomocou akciového kupónu CC1885. Základný dovoz, za ktorý nedáš ani cent navyše, by mal trvať od 7 do 20 pracovných dní.

Total
5
Zdieľaní