Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 získava Android 9 Pie s One UI!

Samsung Galaxy Note 8 ako výkonný vlajkový smartfón z druhej polovice minulého roka dostáva aktualizáciu na najnovší Android 9 Pie, ktorého súčasťou je tiež inovované užívateľské prostredie One UI.

Samsung Galaxy Note 8 ako výkonný vlajkový smartfón z druhej polovice predminulého roka dostáva aktualizáciu na najnovší Android 9 Pie, ktorého súčasťou je tiež inovované užívateľské prostredie One UI.

Aktualizácia sa týka typu zariadenia s čipsetom Exynos a podľa serveru XDA sa začala šíriť vo východnej Európe, konkrétne v Bulharsku a u nás na Slovensku. Nebýva zvykom, že táto časť sveta dostáva aktualizácie medzi prvými.

galaxy note 8
Samsung Galaxy Note8

Zdroje hovoria, že aktualizačný balíček obsahuje až 2 GB dát. V prípade, ak majú užívatelia nainštalovanú beta verziu softvéru, zariadenie si pre potreby aktualizácie stiahne len 571 MB časť. Súčasťou inovácie je aj bezpečnostná záplata z februára 2019.

Pokiaľ Samsung Galaxy Note 8 vlastníte, skontrolujte si dostupnosť aktualizácie v nastaveniach zariadenia. Budeme radi, ak nám a ďalším užívateľom dostupnosť potvrdíte nižšie v diskusii.

TIP REDAKCIE
Stále ti chýba Windows 11 alebo Office? Vďaka tejto akcii ho môžeš získať zadarmo alebo VEĽMI lacno!
Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať