VIDEO: Tesla sa na snehu dostala do šmyku. Takto si s tým poradil autopilot

Tesla je spoločnosťou, ktorá sa radí medzi priekopníkov v systéme autonómneho riadenia automobilov známeho ako Autopilot.

Tesla je spoločnosťou, ktorá sa radí medzi priekopníkov v systéme autonómneho riadenia automobilov známeho ako Autopilot. To, že výskum prešiel dlhú cestu, dosvedčuje aj nové video z rúk majiteľa Tesla Model 3 z kanadského Quebecu.

Ten mal šoférovať po neupravenej diaľnici, keď jeho elektromobil dostal šmyk. Autopilot však okamžite zareagoval a po krátkych, no presných manévroch dostal vozidlo pod kontrolu. Pozrite si video z incidentu.

Šofér vozidla pritom tvrdí, že celý čas nechal vedenie elektromobilu na Autopilotovi. Do riadenia nezasahoval ani pri šmyku, čo ešte viac podčiarkuje schopnosti systému, ktorý využíva Tesla.

Jedno je však jasné. Keď celý čas elektromobil šoféroval Autopilot, do šmyku sa dostal práve on. Ide preto o jasný dôkaz toho, čo Elon Musk tvrdí už dlhé mesiace. Pri zhoršených podmienkach by ste mali prevziať kontrolu vy. Tak či onak, spôsob akým Tesla zvládla šmyk je absolútne bravúrny.

TIP REDAKCIE
PayPal možno kúpi Pinterest, za sociálnu sieť môže zaplatiť miliardy dolárov
Total
26
Zdieľaní
Total
26
Zdieľať