Star Wars Battlefront 2: Čo nového pribudlo do hry za posledné dva dni?

Do SWB 2 prišlo za posledné dva dni hneď niekoľko noviniek, spomedzi ktorých je najhlavnejšou zrejme príchod bývalého rytiera Jedi, grófa Dooku.

Do SWB 2 prišlo za posledné dva dni hneď niekoľko noviniek, spomedzi ktorých je najhlavnejšou zrejme príchod bývalého rytiera Jedi, grófa Dooku. Okrem tohto sa však svojho momentu dočkal aj Geonosis, Clone Wars battlefront, ktorý dorazil do herných režimov Blast, Heroes vs. Villains a Custom Arcade.

Gróf Dooku

Gróf Dooku dorazil do SWB 2 už predvčerom. Ide o dávneho učňa majstra Yodu, ktorý sa v túžbe po väčšej moci obrátil na stranu zla, ktorú teraz reprezentuje pod menom Darth Tyranus.

Silné stránky

  • Silné útoky na blízko
  • Schopnosť efektívne odraziť lightsabery protivníkov

Schopnosti

  • Lightning Stun – Odhodí nepriateľov k zemi, pričom ešte niekoľko sekúnd po použití schopnosti budú nepriatelia omráčení a tým pádom aj zraniteľní.
  • Expose Weakness – Spomalí pohyb nepriateľa, ktorý vďaka tejto schopnosti dostáva zvýšené poškodenie od Dooka a jeho spoločníkov.
  • Duelist – Dooku vstúpi do duelovacieho režimu, v ktorom sa ukáže jeho skutočný potenciál a schopnosti v boji na blízko. Gróf vykoná niekoľko rýchlych seknutí mečom, ktoré spôsobia nepriateľovi obrovské škody.

Geonosis battlefront v Heroes vs. Villains, Blas a Custom Arcade

Ako sme už avizovali vyššie, Geonosis battlefront dnes dorazil do herných režimov Heroes vs. Villains, Blast a Custom Arcade. Vďaka tomuto vylepšeniu si môžeš užiť boj v prostredí zdevastovaného sveta v menšom a v niektorých ohľadoch aj šikovnejšom prevedení.