Sennheiser Ambeo

Sennheiser má nový soundbar Ambeo, ktorý nadchne nejedného audiofila

Počas CES 2019 sme sa dočkali aj nového soundbaru so značkou Sennheiser, ktorý dokáže nahradiť špičkové domáce kino so subwooferom.

Počas CES 2019 sme sa dočkali aj nového soundbaru so značkou Sennheiser, ktorý dostal takú hardvérovú výbavu, že dokáže nahradiť špičkové domáce kino so subwooferom. Výrobca spomína kovové telo, kompaktné rozmery, bohatú konektivitu alebo až 13 prvotriednych reproduktorov.

Audio novinka je vyrobená pre náročných používateľov, čo celkom logicky odráža i jej cenovka. Potenciálni záujemcovia by si totiž mali pripraviť až okolo 2 500 eur.

Výbava zahŕňa podporu pre najmodernejšie zvukové formáty Dolby Atmos, DTS:X a MPEG-H, uvádza tlačová správa od výrobcu. Rovnako sme sa ale vďaka nej dozvedeli aj to, že je v ponuke brutálny frekvenčný rozsah od 30 do 20 000 Hz, takže chýbajúci subwoofer chýbať až tak nebude.

“Sofistikovaná technologie, kterou výrobce vyvinul ve spolupráci s uznávaným Fraunhoferovým institutem, umožňuje nahradit nejen reprosoustavy okolo diváků, ale také stropní reprosoustavy. Lokalizace tak již neprobíhá pouze v předo-zadní a levo-pravé ose, ale bere v potaz i vertikální umístění zvukového zdroje.”

Sennheiser Ambeo
Sennheiser Ambeo
Sennheiser Ambeo
Sennheiser Ambeo
Sennheiser Ambeo
Sennheiser Ambeo
Sennheiser Ambeo
Sennheiser Ambeo

Konektivita Sennheiser Ambeo zahŕňa HDMI s podporou technológie eARC a CEC, optický aj analógový vstup RCA, Google Chromecast a Bluetooth.

Dostupnosť je hlásená na druhý štvrťrok 2019. Produkt si budeme môcť zaobstarať buď prostredníctvom vybraných partnerov alebo priamo cez oficiálny web sennheiser.cz.

TIP REDAKCIE
Francúzi modernizujú: Na orbitu vyslali najmodernejšiu vojenskú družicu
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať