Možná podoba Galaxy S10 Plus

Bude vyzerať takto? Nový render ukazuje Galaxy S10+ s otvorom pre predné fotoaparáty

Render vyobrazuje všetko, od trojitého fotoaparátu, až po displej s malými otvormi pre predné fotoaparáty.

Jednými z najočakávanejších zariadení budúceho roka sú Galaxy S10, S10+S10 Lite. O chystaných novinkách toho už vďaka unikajúcim informáciám vieme veľa. Očakáva sa, že ponúknu tri fotoaparáty vzadu a jeden-dva vpredu. Práve predné fotoaparáty patria medzi tie najzaujímavejšie. Uložené by totiž mali byť priamo v displeji. Ako by to mohlo vyzerať prináša server 91Mobiles.

Render vyobrazuje už tradičný dizajn Samsungu, ktorý je charakteristický po bokoch zakriveným displejom. Veľkým rozdielom je malý otvor pre dva predné fotoaparáty. Bočné rámiky ostávajú viac-menej rovnaké, spodný a horný rámik naopak prešiel diétou.

Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10+

Zadnú stranu zdobia tri fotoaparáty uložené podobne ako na Galaxy Note 9 – horizontálne. Hlavný z nich má 16 Mpx rozlíšenie, nechýba 16 Mpx ultraširoký fotoaparát a 13 Mpx zoom fotoaparát. Na zadnej strane okrem iného chýba aj snímač odtlačkov prstov, ktorý bol presunutý priamo do displeja.

Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10+

Bohatá výbava

Zariadenie má hliníkovú konštrukciu z oboch strán obalenú sklom. Spodnej časti dominuje USB C port a 3,5 mm výstup pre slúchadlá, čo by určite potešilo nejedného z nás. Viditeľné sú aj tlačidlá pre menenie hlasitosti, tlačidlo pre zapnutie/vypnutie zariadenia a samozrejme aj tlačidlo pre virtuálneho asistenta Bixby.

TIP REDAKCIE
Honor 60 a Honor 60 Pro OFICIÁLNE: Plynulé displeje, kvalitné foťáky aj bleskové nabíjanie
Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10+ bude predstavený až koncom februára počas MWC 2019 v Barcelone, no už teraz toho vieme veľa. Vieme napríklad, že telefón bude poháňať procesor Exynos 9820 alebo Snapdragon 8150, 6 GB operačnej pamäte RAM a najmenej 128 GB úložisko. Podľa serveru 91Mobiles sa máme tešiť na 6,4-palcový displej, ktorému má šťavu dodávať 3 700 mAh batéria. Doteraz sa hovorilo o 4 000 mAh akumulátore.

Novinka od Samsungu je zatiaľ vzdialená 3 mesiace, takže sa ešte všeličo môže zmeniť. Je však viac než pravdepodobné, že sa práve pozeráte na dizajn, ktorý sa už príliš meniť nebude. Zatiaľ to vyzerá zaujímavo, rok 2019 bude plný inovácií a zariadení, ktoré sa budú snažiť ukradnúť pozornosť zákazníkov.

Total
13
Zdieľaní
Total
13
Zdieľať