Samsung Galaxy S10 má prísť už v januári 2019. Má pre to veľmi dobrý dôvod!

Nové informácie naznačujú, že Samsung má opäť posunúť dátum predstavenia novej vlajkovej lode z radu Galaxy S. Už tento rok predstavil Galaxy S9 a S9+ o niečo skôr.

Nové informácie naznačujú, že Samsung má opäť posunúť dátum predstavenia novej vlajkovej lode z radu Galaxy S. Už tento rok predstavil Galaxy S9S9+ o niečo skôr. Minuloročný Galaxy S8 a S8+ totiž predstavil v marci, tohtoročné predstavenie prebehlo už vo februári.

Nejde pritom len o bezvýznamnú informáciu, ktorá sa môže zmeniť. Práve naopak, k skoršiemu uvedeniu má skutočne dôjsť, a to z jedného veľmi dobrého dôvodu.

Galaxy S10 na CES 2019?

Samsung má Galaxy S10 predstaviť už v januári kvôli tomu, aby si najdôležitejší priestor nechal pre azda najočakávanejší smartfón tejto dekády. Ako kórejský web The Bell informoval, Samsung mal svojim dodávateľom rozposlať požiadavku, aby sa do novembra 2018 pripravili na započatie dodávok pre ich nový, skladací smartfón. Práve ten má byť predstavený vo februári na Mobile World Congress 2019. Na rovnakom podujatí bol predstavený aj tohtoročný Galaxy S9 a S9+.

TIP REDAKCIE
Za plynulosť sa platí: Apple 120 Hz displeje neosadí do základných iPhonov ani budúci rok

Pre tak dôležitý produkt, akým skladací smartfón nepochybne je, si Samsung musí vyčleniť samostatné miesto. Nemôže dopustiť, aby jeho slávu tienil jeho iný výtvor a aj preto sa predpokladá, že k predstaveniu Samsung Galaxy S10 dôjde počas CES 2019 v januári.

Nateraz pochopiteľne nevieme overiť všetky tieto fakty, no dávalo by to zmysel. Mať 2 silné vlajkové lode hneď na začiatku roka je niečo, o čom sníva asi každý výrobca. Uvidíme či sa to Samsungu podarí.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať