tablet

Samsung Galaxy Tab S7 a S7+ dostáva Android 12, aj na Slovensku

Aktualizácia v súčasnosti putuje do viacerých mobilných zariadení od Samsungu.

Samsung tento rok zvýšil aktualizačné obrátky, čo je vidieť hneď na niekoľkých smartfónoch. Android 12 s One UI 4.0 však neobchádza ani tablety, konkrétne vlaňajšie vlajkové diela menom Galaxy Tab S7 a Tab S7+.

Operačný systém Android 12 s používateľským rozhraním One UI 4.0 sa k tabletom Samsung Galaxy Tab S7 a Tab S7+ dostáva na území Európy. Server Sammobile menuje dvadsiatku krajín, ktoré sa nachádzajú v prvej aktualizačnej vlne. Figuruje medzi nimi aj Slovensko a Česká republika.

Stále platí, že môže chvíľku trvať, kým sa systémový update v zariadeniach ohlási. Mala by to byť otázka niekoľkých dní. Dostupnosť aktualizácie si môžu používatelia skontrolovať v nastaveniach tabletov.

Softvérových inovácií je viac. Aktualizácie sa rozbiehajú aj pre prvé generácie vyklápačiek Galaxy Z Flip a Galaxy Z Flip 5G. Podarilo sa ich zachytiť na trhu v Taliansku a Švajčiarsku. To nie je všetko.

TIP REDAKCIE
Xiaomi chystá globálny debut MIUI 13: Predstavenie už o pár dní, vieme podrobnosti!
Galaxy Tab S7
Samsung Galaxy Z Flip

Android 12 s One UI 4.0 získavajú aj smartfóny z rodiny Galaxy S20 (aj S20 FE), Galaxy Note 20 a dokonca Galaxy S10. Výnimkou nie je ani Galaxy Z Fold 2 5G. V týchto prípadoch sa systémové aktualizácie šíria na trhu v Nemecku a vo Švajčiarsku.

Napriek rýchlemu aktualizačnému tempu (aspoň v Android klube) má Samsung pred sebou ešte kus práce. Android 12 s One UI 4.0 musí doručiť sérii Galaxy Note 10, tabletom Galaxy Tab S6 a v neposlednom rade výkonnejším „áčkam“ Galaxy A90, Galaxy A71 a Galaxy A51.

Ako vôbec prvé sa aktualizácie dočkali smartfóny Galaxy S21 (november) a zariadenia s ohybným displejom Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3.

Aktuálna cena tabletu Samsung Galaxy Tab S7

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať