Apple AirPods s ďalším vylepšením: Začiatok roka 2019 prinesie bezdrôtové nabíjanie

AirPods s bezdrôtovým nabíjaním uvidíme už niekedy v prvom štvrťroku roku 2019. Vraj so sebou prinesú aj niekoľko neočakávaných zmien.

Analytik Ming-či Kuo vyhlásil, že AirPods s bezdrôtovým nabíjaním uvidíme už niekedy v prvom štvrťroku roku 2019. Vraj so sebou prinesú aj niekoľko neočakávaných zmien.

Bezdrôtová nabíjacia podložka AirPower od Apple sa ani rok po jej odhalení neukázala. To vyvoláva u mnohých ľudí otázku či podobný osud nestihne aj bezdrôtové nabíjanie pre AirPods. Podľa historicky presného analytika to však nie je nevyhnutné. Je tu ale možnosť, že technické problémy, ktoré sužujú podložku AirPower by mohli zasahovať aj do samotných vynovených AirPods.

Aké aktualizácie zastihnú AirPods ?

Zmienené bolo vynovenie a aktualizovanie AirPods na novšiu technológiu Bluetooth, pravdepodobne verziu 5.0 a vloženie nového W-čipu. Dizajnové zmeny by mohli obsahovať omnoho väčšiu odolnosť voči teplu. Vnútorné komponenty a rôzne zmeny budú teda drahšie, no Kuo sa nezmenil o tom, či toto navýši aj cenu. Tvrdí, že ide o úplne nový dizajn, no spoločnosť nie je pripravená predstaviť ho pred rokom 2020.

TIP REDAKCIE
ASUS spúšťa veľkú aktualizáciu pre ROG Phone 2: Android 12 sa ale nekoná

Na presnejšie informácie si tak budeme musieť ešte počkať. Kuo neposkytol ani nijaké náznaky či stopy, ktoré by mohli ozrejmiť, čo presne sa vôbec chystá. Doterajšie fámy však poukazujú na to, že firma pracuje na vodeodolných AirPods, ktoré by sme mohli vidieť najskôr v roku 2019.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať