Alza

Alza a Heureka: Klamú vás, objednávky z e-shopov do Vianoc prídu

Ak sa niekto náhodou obáva, že mu objednaný tovar z e-shopu nestihne do Vianoc prísť, tak môže svoje obavy veselo zahodiť za hlavu.

Ak sa niekto náhodou obáva, že mu objednaný tovar z e-shopu nestihne do Vianoc prísť, tak môže svoje obavy veselo zahodiť za hlavu. Alza.cz a Heureka.cz totiž ubezpečujú potenciálnych zákazníkov, že poplašné správy, ktoré šíria niektoré média, netreba brať vôbec vážne.

Online nakupovanie je podľa informácií z ich tlačovej správy vo väčšine prípadov ešte stále bez rizika, čiže ak sa vám nechce ísť do kamenného obchodu a vyberať darčeky tam, tak zatiaľ ani netreba. Prinajhoršom je možné zvoliť osobné vyzdvihnutie a prísť si pre to sám.

Ide o reakciu na správy z posledných dní, ktoré spájali objednávky z internetových obchodov s rizikom, že objednaný tovar už nestihne zákazníkom do Vianoc prísť.

“Nevieme, či sa nejedná len o účelové správy, ktoré majú priviesť ešte viac ľudí do preplnených nákupných centier. Kvôli týmto správam každopádne vzniká mylný dojem, že nakúpiť darčeky online je v týchto dňoch riskantné. To je nezmysel. Pokiaľ zákazník nechce využiť napríklad českú poštu, môže si vybrať z celého radu iných možností doručenia vrátane našej vlastnej dopravy, viac ako 1 800 partnerských výdajných miest či si tovar vyzdvihnúť priamo na našich pobočkách, a to pokojne aj 23. decembra,” prezradil na margo poplašných správ riaditeľ marketingového oddelenia Alza.cz Jan Sadílek.

TIP REDAKCIE
Android 12 dostane aj Galaxy S10, Samsung spúšťa beta testovanie
Total
18
Zdieľaní
Total
18
Zdieľať