Warcraft 3 je späť: Vynovená verzia Reforged ponúkne aj krajšiu grafiku!

Všetky palce hore.

0

Počas BlizzCon 2018 sme sa okrem Diablo Immortal dočkali aj modernizovanej verzie ikonickej strategickej počítačovej hry Warcraft 3. Nový Warcraft Reforged kombinuje od základov prerobené grafické prevedenie s vynoveným používateľským prostredím.

Rovnako však stojí za zmienku i vynovený editor máp, opäť o niečo obohatená kampaň alebo od základov prerobené animácie. Toto všetko reprezentuje súčasť modernejšieho prevedenia jednej z najväčších legiend herného priemyslu, ktorá dostala okrem iného aj podporu pre jemné 4K rozlíšenie.

Budúci rok

Warcraft Reforged príde na pulty obchodov v priebehu nadchádzajúceho roka. Špeciálna edícia Spoils of War sa ale dá predbežne objednať už dnes, píše Gamespot. Zákazník v takom prípade dostane i pár darčekov, avšak v iných hrách z portfólia vývojárskeho štúdia Blizzard. Vo World of Warcraft ho napríklad čaká nový pet.

Vynovený Warcraft 3 príde na scénu po viac ako 16 rokoch od sprístupnenia PC hry pre širokú verejnosť, čo nastalo v polovici roka 2002. Dovtedy si môžeš krátiť čakanie vyššie alebo nižšie uvedenou video upútavkou, ktoré mali premiéru počas podujatia BlizzCon. Rozhodne sa máme na čo tešiť.