samsung

VÍŤAZ: Vyhraj nový Samsung Galaxy A7 (2018) s troma fotoaparátmi!

Spolu so Samsungom sme si pre vás pripravili veľmi pekný predvianočný darček. Od dnešného dňa spúšťame súťaž o novučičký Samsung Galaxy A7 (2018).

Spolu so Samsungom sme si pre vás pripravili veľmi pekný predvianočný darček. Od dnešného dňa spúšťame súťaž o novučičký, stále voňavý Samsung Galaxy A7 (2018), ktorý bol predstavený len nedávno.

Telefón sa pýši krásnym dizajnom, veľkým 6,0-palcovým displejom a až troma fotoaparátmi na zadnej strane, z ktorých každý plní veľmi špecifickú úlohu. Viac sa dozvieš v našej plnej recenzii alebo videorecenzii.

Víťaz súťaže

Víťazom súťaže o nový Samsung Galaxy A7 (2018) s trojitým fotoaparátom sa stáva Marek Melich! Od všetkých z TECHBYTE.sk – gratulujeme!

Zapojilo sa vás naozaj veľa, ak ste nevyhrali, nehnevajte sa, no ste absolútne fantastickí! Tak veľký záujem nám dáva chuť pripraviť ďalšie zaujímavé súťaže.

Súťaž – ako sa zapojiť?

Zapojenie do súťaže je veľmi jednoduché. Stačí odpovedať na dve otázky, dať odber na náš YouTube kanál a začať nás sledovať na Instagrame. To je všetko! Tak poďme na to:

TIP REDAKCIE
Zlá kvalita a falzifikáty: Francúzsko zbrojí proti online obchodu Wish

1. Krok

Daj nám odber na YouTube kanál – ak článok čítaš cez PC, môžeš to spraviť aj priamo z tejto stránky ťuknutím na profilovú fotku vo videu (vľavo hore). Ak článok čítaš cez telefón, otvor si video v YouTube a potvrď odber.

https://www.instagram.com/p/BpMzSsWhysN/

2. Krok

Začni sledovať TECHBYTE na Instagrame

3. Krok

Otázka 1:  Ktorú fotku odfotil Samsung Galaxy A7 (2018)? Dávaj pozor, všímaj si detaily, možno sa ťa snažíme nachytať.

Otázka 2: Koľko megapixelov majú všetky fotoaparáty na Samsung Galaxy A7 (2018) spolu?

Ak vieš, všetko vyplň vo formulári nižšie.

Podmienky súťaže

Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať