OnePlus 6T

OnePlus 6T rozdrvil konkurenciu: V AnTuTu získal až 298-tisíc bodov!

Obávaný OnePlus 6T nadobudol v aplikácii AnTuTu brutálnych 298 011 bodov a umiestnil sa tak na druhom mieste rebríčka najvýkonnejších smartfónov.

Len včera predstavený zabijak vlajkových lodí už stihol prejsť aj benchmarkom, kde bol porovnávaný jeho komplexný výkon. Obávaný OnePlus 6T nadobudol v aplikácii AnTuTu brutálnych 298 011 bodov a umiestnil sa tak na druhom mieste prestížneho rebríčka najvýkonnejších smartfónov z celého sveta.

Jediný model, ktorý sa mu oficiálne nepodarilo predbehnúť, je herný kúsok ROG Phone z dielne taiwanskej spoločnosti Asus. Ten má na konte 299 706 bodov.

OnePlus 6T dostal lepšie hodnotenie ako Xiaomi Mi Black Shark, Samsung Galaxy Note 9 a dokonca aj ako z každej strany chválený Pocophone F1 tiež od čínskeho jabĺčka. Staršia generácia OnePlus 6 z mája tohto roka ponúka ten istý čipset Snapdragon 845, no čo sa týka bodovania, tak je na tom zhruba o 9 000 bodov horšie.

Treba však podotknúť, že v súčasnom rebríčku benchmark aplikácie AnTuTu ešte stále chýba pýcha giganta Huawei, Mate 20 Pro so 7 nm čipsetom Kirin 980, ktorá opäť trošku zamieša kartami. Naznačuje to aj náš test, kde tento high-end Android smartfón získal rekordných 301-tisíc bodov.

TIP REDAKCIE
Honor nepoľavuje, nový rad smartfónov môže predstaviť už 1. decembra!

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať