Lenovo Z5 Pro

Aj Lenovo predstaví smartfón s vysúvacím selfie fotákom, bude sa volať Z5 Pro

Po Xiaomi a jeho ešte horúcej novinke Mi Mix 3 sme sa dozvedeli, že podobný kúsok už čoskoro prinesie aj spoločnosť Lenovo. Pôjde o očakávaný model Z5 Pro.

Na obzore je ďalší netradične prevedený smartfón s Androidom. Po Xiaomi a jeho ešte horúcej novinke Mi Mix 3 sme sa dozvedeli, že podobný kúsok už čoskoro prinesie aj spoločnosť Lenovo. Pôjde o očakávaný model Z5 Pro.

Oficiálne predstavenie naplánovali na prvý novembrový deň. Na čerstvo zverejnenej upútavke máme ale príležitosť vidieť aj vrchnú časť konštrukcie, kde sa nachádza už vysunutý selfie fotoaparát. Môžeme teda zabudnúť na kontroverzný výrez a aj hrubé rámiky okolo displeja, pretože ten v tomto prípade pokryje takmer celú prednú plochu.

Nie je sa ale ani čomu čudovať. Lenovo Z5 Pro bude predsa reprezentovať novú vlajkovú loď čínskeho giganta, ktorá si to rozdá tvárou v tvár s tohtoročnými high-end modelmi od konkurencie ako Samsung, Apple alebo spoločnosť Huawei. Jej novinka Mate 20 Pro nemá momentálne žiadneho schopného súpera.

TIP REDAKCIE
Google konečne vyrobí vlastné smart hodinky, prídu v roku 2022

Za upútavkou stojí sám šéf Lenovo, Chang Cheng, ktorý ju v uplynulých hodinách zverejnil na čínskej sociálnej sieti Weibo. Prednú stranu smartfónu nám však stihol osobne ukázať ešte pred niekoľkými týždňami počas konferencie World Tech, vďaka čomu sme sa dozvedeli aj to, že výbava bude zahŕňať snímač odtlačkov priamo v displeji. Viď trošku nižšie.

Lenovo Z5 Pro

Ako už bolo spomínané, predstavenie Z5 Pro prebehne 1. novembra, čiže už o pár dní.

Total
12
Zdieľaní
Total
12
Zdieľať