Huawei Mate 20 Pro

Rozhodli ste: Namakaný Huawei Mate 20 Pro sa Slovákom páči

Výsledky našej nedávnej ankety v tom majú jasno. Čerstvo predstavený Mate 20 Pro z dielne Huawei sa páči väčšine našich čitateľov.

Výsledky našej nedávnej ankety v tom majú jasno. Čerstvo predstavený Mate 20 Pro z dielne Huawei sa páči väčšine našich čitateľov. Kombinácia brutálnej hardvérovej výbavy a trendy dizajnu bude mať teda podľa všetkého predsa len veľký úspech.

Hoci ide o pomerne skromnú vzorku respondentov, podobnú budúcnosť mu predpovedá i množstvo odborníkov či analytikov. Nie je sa ale ani čomu čudovať.

Nový Huawei Mate 20 Pro má asi všetko, čo by mal mať každý jeden tohtoročný high-end model. Niektoré médiá ho preto označujú za ideálny smartfón. Má predsa prvotriedny výkon, tenučké rámiky okolo displeja, špičkový fotoaparát, obrovskú batériu, bezkonkurenčne rýchle nabíjanie vrátane podpory pre štandard Qi. To všetko sa však zároveň odráža na cenovke, ktorá tento rok dosahuje slušných 999 eur.

Páči sa ti nový Mate 20 Pro?

  • Áno (85%, 225 Hlasov)
  • Nie (15%, 40 Hlasov)

Celkom hlasov: 265

TIP REDAKCIE
Honor nepoľavuje, nový rad smartfónov môže predstaviť už 1. decembra!
Loading ... Loading ...

Predbežný predaj Android novinky spustili takmer okamžite po oficiálnom predstavení. Okrem Mate 20 Pro sme sa dočkali aj cenovo dostupnejšieho Mate 20 a hernej alternatívy Mate 20 X.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať