iPhone XS Max

Majitelia iPhonov sú zúfalí: Na iPhone XS a XS Max nefunguje nabíjanie!

iPhone XS sprevádzajú iba samé problémy. Najskôr to bola problémová anténa, potom prišiel rad na selfie a teraz tu máme komplikácie s nabíjaním.

Nedávno predstavený iPhone XS a XS Max sprevádzajú od spustenia predaja iba samé problémy. Najskôr to bola problémová anténa, potom prišiel rad na selfie a teraz tu máme komplikácie s nabíjaním. O čo teda ide?

Niektorí používatelia iOS novinky tvrdia, že nabíjanie začne fungovať až vtedy, keď rozsvietia displej. V tých horších prípadoch musia dokonca ešte aj odpojiť a znovu pripojiť konektor kábla nabíjačky. Bezdrôtová alternatíva by ale mala byť v úplnom poriadku, informuje Engadget.

Vyplýva to zo sťažností na oficiálnom fóre spoločnosti Apple alebo komunitnom webe Reddit. Problém si dokonca všimol i populárny YouTuber Unbox Therapy, ktorý ho navyše označil za seriózny.

Ani v tomto prípade netreba hneď panikáriť. Zatiaľ totiž nevieme, o ako veľký problém s iPhone XS a XS Max ide. Vieme však, že niektoré zariadenia sa nabíjajú v poriadku, niektoré sa začnú nabíjať až po prebudení displeja a niektoré nabíjanie rozoznajú až po niekoľkých pokusoch so zasúvaním nabíjacieho kábla.

TIP REDAKCIE
Tabletom Lenovo sa na Slovensku darí, majú nadpolovičný podiel na trhu

Čo sa týka opravy, tak do úvahy pripadá rýchla softvérová aktualizácia, kde bude s celkom veľkou pravdepodobnosťou aj záplata na nereálne vyzerajúce selfie zábery. Niečo pre problémovú anténu tam môže byť tiež, no nepôjde o nič veľké. Ako tvrdí renomovaný odborník, v tomto prípade máme čo dočinenia s problémom na hardvérovej úrovni.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať