Google potvrdzuje: Inteligentný nákupný zoznam bude pevnou súčasťou Keep Notes

Aj napriek tomu, že aplikácia Keep Notes za posledný čas prešla viacerými zmenami v nej chýba jedna zo základných funkcionalít – nákupný zoznam.

Aj napriek tomu, že aplikácia Keep Notes za posledný čas prešla viacerými zmenami v nej chýba jedna zo základných funkcionalít – nákupný zoznam. To sa však čoskoro zmení, čo potvrdil aj samotný Google.

Okrem potvrdenia, že funkcia Nákupný zoznam Google asistenta skutočne čoskoro bude súčasťou Keep Notes, gigant prezradil, že toho v pláne má ešte omnoho viac. Čo však “toho” presne reprezentuje, zatiaľ nevieme.

Pevnou súčasťou?

V nadpise tohto článku si si mohol všimnúť slovo “pevnou”. Čo to ale znamená? Problémom totiž nie je to, že by sa prostredníctvom aplikácie nedal vytvoriť nákupný zoznam, to sa samozrejme dá, ale to, že nákupné zoznamy vytvorené v “spolupráci” s Google asistentom sú automaticky presúvané do aplikácií Google Home či Express.

Tento podivný systém bol zo strany Google určite chybným krokom, no kto taký čas od času nespraví? Podstatné je, že si spoločnosť chybu uvedomila a zapracovala na jej riešení.

TIP REDAKCIE
Orange zaradil do ponuky ďalšie zariadenia, pomôže aj sociálne slabším rodinám

Presný dátum, kedy by mala aktualizácia s vylepšením prísť, zatiaľ žiaľ nie je známy, no Google tvrdí, že dlho určite čakať nebudeme.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať