gmail

Google opäť vylepšuje: Po novom môžeš ovládať Dropbox či Egnyte priamo z Gmailu!

Včera, teda 18. októbra, gigant Google oznámil, že jeho populárny Gmail čaká niekoľko skvelých integrácií. To znamená, že členovia G Suite budú už čoskoro môcť vykonávať rôzne akcie v niekoľkých aplikáciach bez toho, aby museli opustiť Gmail.

Včera, teda 18. októbra, gigant Google oznámil, že jeho populárny Gmail čaká niekoľko skvelých integrácií. To znamená, že členovia G Suite budú už čoskoro môcť vykonávať rôzne akcie v niekoľkých aplikáciách bez toho, aby museli opustiť Gmail.

Dropbox

Jednou z týchto aplikácií je aj Dropbox, čo mnohí považujú za skvelú a pravdepodobne najužitočnejšiu novinku. Odteraz budú totiž používatelia schopní nielen odosielať odkazy na Dropbox, ale aj doň sťahovať rôzne súbory, a to všetko len prostredníctvom Gmailu.

Jira a BitBucket

Ďalej, ak Gmail zaznamená v jednom z tvojich emailov odkaz na Jira alebo BitBucket, automaticky aktivuje Atlassian Cloud Add-On, vďaka ktorému budeš môcť s odkazmi pracovať.

TIP REDAKCIE
Oprávnenia aj widgety: Google prináša do Android smartfónov nové funkcie

Egnyte

Mnohí ale isto ocenia aj spoluprácu Gmailu so službou Egnyte. Po novom si totiž vďaka tejto integrácií môžeš do Egnyte ukladať prílohy, no okrem toho v ňom môžeš aj navzájom prepájať súbory a priečinky.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať