mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro získava veľkú aktualizáciu: Toto všetko prináša!

Huawei dokončil prvú veľkú aktualizáciu pre svoj vlajkový model, Mate 20 Pro. Aktualizácia je veľká približne 369 MB.

Huawei dokončil prvú veľkú aktualizáciu pre svoj vlajkový model, Mate 20 Pro. Aktualizácia je veľká približne 369 MB a prináša niekoľko dôležitých opráv týkajúcich sa funkcionality odomykania tvárou, ako aj vylepšenia spojené s fotoaparátom.

Nový top model čínskej spoločnosti získava prvú aktualizáciu, ktorá sa objavila aj v testovacom kuse, ktorý máme v redakcii. Aktualizácia nemení verziu Androidu, namiesto toho opravuje chyby vo firmvéri.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Huawei Mate 20 Pro: Rýchly, nádherný a plný inovácií, ktoré si zamiluješ

Huawei sa v aktualizácii zameral hlavne na fungovanie systému pre odomykanie zariadenia pomocou rozpoznania tváre. Na viac detailov bol Huawei skúpy.

Na internete sa krátko po predstavení Mate 20 Pro objavilo video, v ktorom server AndroidPit prišiel na nedokonalosti v systéme odomykania zariadenia rozpoznaním tváre. Mate 20 Pro totiž identifikoval dvoch podobne vyzerajúcich ľudí ako jednu osobu, a tak sa odomkol. Nám sa podobný výsledok nepodaril dosiahnuť, preto nevieme otestovať, či aktualizácia pomohla alebo nie.

Aktualizácia sa šíri pomaly ale isto. Ak už v rukách novinku stískaš, skús v nastaveniach spustiť manuálne vyhľadávanie aktualizácií.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať