Apple

Apple nám ukáže ďalšie novinky: Tu môžeš sledovať živý prenos predstavenia

Medzi dnešnými novinkami z dielne Apple by nemal chýbať ako lacný MacBook, tak ani moderne vyzerajúci iPad Pro s nadštandardne tenučkými rámikmi.

Kalifornské jabĺčko nám dnes ukáže hneď niekoľko nových produktov. Medzi dnešnými novinkami z dielne Apple by nemal chýbať lacný MacBook a ani moderne vyzerajúci iPad Pro s nadštandardne tenučkými rámikmi okolo displeja. Šou začína už o pár hodín a tu je všetko, čo by si mal vedieť.

Ďalšie veľké tohtoročné predstavovanie prebehne v New Yorku, nie v centrále Apple Park. Mediálne podujatie začína o 15:00 nášho času, odkedy je zároveň k dispozícii aj livestream, čiže živý prenos, no s niekoľkominútovým oneskorením.

Živý prenos z predstavovania Apple noviniek môžeš sledovať buď prostredníctvom niektorého zariadenia od jabĺčka alebo cez operačný systém Windows 10 a jeho internetový prehliadač Edge, Chrome alebo Mozillu. Video nájdeš priamo na oficiálnej web stránke výrobcu spotrebnej elektroniky.

Dnešné podujatie by malo priniesť dve dlhšie očakávané novinky. Jednou z nich je cenovo dostupnejší laptop MacBook a tou druhou pre zmenu vynovená generácia iOS tabletu iPad Pro, ktorej vraj ubudlo z rámikov okolo zobrazovacieho panelu a chýba jej Home tlačidlo s Touch ID. Ten po novom podľa všetkého nahradila modernejšia alternatíva Face ID.

TIP REDAKCIE
Honor 60 a Honor 60 Pro OFICIÁLNE: Plynulé displeje, kvalitné foťáky aj bleskové nabíjanie
Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať