Huawei Mate 20, 20 Pro a Watch GT: Takto kvalitné obrázky tu zatiaľ neboli

Do predstavenia noviniek z dielne Huawei ostáva už len 5 dní. Čínska spoločnosť v Londýne predstaví modely Huawei Mate 20, Mate 20 Pro a hodinky Watch GT.

Do predstavenia noviniek z dielne Huawei ostáva už len 5 dní. Čínska spoločnosť v Londýne predstaví modely Huawei Mate 20, Mate 20 Pro a hodinky Watch GT.

To ako budú vyzerať už vieme, no všetky snímky boli rozmazané, resp. nekvalitné. Vďaka informátorovi Evanovi Blassovi teraz máme k dispozícii tlačové fotografie všetkých produktov.

Začnime teda zľava. Úplne na začiatku môžeme vidieť Huawei Mate 20, ktorý sa od top modelu Mate 20 Pro bude líšiť hneď v niekoľkých aspektoch. Ponúkne menší displej s výrezom v tvare kvapky a snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane. Huawei Mate 20 Pro (vpravo) má mať väčší displej, klasický výrez a snímač odtlačkov prstov priamo v OLED displeji. Spoločné majú aj rozmiestnenie zadných fotoaparátov, ktoré sú radené do štvorca.

Zaujímavým zistením, ktoré sme sa dozvedeli len nedávno je aj tretí model spadajúci do rodiny Mate 20. Je ním Huawei Mate 20X, ktorý má polichotiť hlavne hráčom. Rovnako očakávame aj špičkový model Porsche Design. Vo veľkej rodine je aj slabšie vybavený Huawei Mate 20 Lite, ktorý sme spoznali už dávnejšie.

TIP REDAKCIE
Apple sa naťahuje s ruskými úradmi, dôvodom sú platby v aplikáciách

Huawei Watch GT: 2-týždňová výdrž

Na fotografii je okrem smartfónov vidieť aj hodinky známe ako Watch GT vo verzii Classic. Hodinky má poháňať nový čipset Qualcomm Snapdragon 3100. Huawei mal naprogramovať svoje vlastné prostredie, vďaka čomu majú hodinky ponúknuť až 2-týždňovú výdrž.

Vyzerá to veľmi zaujímavo! Ostáva už len čakať či sa naplnia už tak vysoké očakávanie, ktoré od všetkých zariadení máme.

Total
71
Zdieľaní
Total
71
Zdieľať