Pozvánka od Apple

Apple nám 30. októbra predstaví nový iPad aj nový Mac

Spoločnosť Apple oznámila, že 30. októbra uskutoční ďalšie mediálne podujatie. Po iPhone XS a iPhone XR príde rad na ďalšie typy elektronických produktov.

Spoločnosť Apple oznámila, že 30. októbra uskutoční ďalšie mediálne podujatie. Po iPhone XS a iPhone XR tak príde rad na ďalšie typy elektronických produktov. Medzi potenciálnymi novinkami figuruje nový iPad Pro a nový MacBook Air.

Zaujímavé na tom celom ale je, že sa nadchádzajúci event neuskutoční v priestoroch čerstvo postavenej centrály Apple Park, ale v New Yorku. Lepšie povedané, v Brooklyne.

Na pozvánke je príležitosť vidieť 8 jabĺčok v rôznych vizuálnych prevedeniach. Výrobca tým chcel dať zrejme najavo, že sa môžeme tešiť na vylepšený iPad Pro s podporou pre stylus Apple Pencil, ktorý funguje ako akési elektrické pero, respektíve ceruzka. iOS tablet by však mal tentokrát dostať aj Face ID, čo nadobro nahradí roky zaužívané Touch ID.

Ďalším potenciálnym produktom je vylepšený MacBook Air. Ako píše The Verge, vďaka podpultovým informáciám zo serveru Bloomberg vieme, že laptop ponúkne Retina displej s vysokým rozlíšením, badateľne tenšími rámikmi a s uhlopriečkou o veľkosti pod 12 palcov.

TIP REDAKCIE
Nemci budú do konca zimy očkovaní, prekonaní alebo mŕtvi, prehlásil miestny minister zdravotníctva

Do úvahy tu ale pripadá aj Mac Mini alebo odhalenie bližších detailov, ktoré súvisia s aktualizáciou na iOS 12.1.

Total
17
Zdieľaní
Total
17
Zdieľať