LG V40

Unikli podrobnosti o trojitom fotoaparáte vlajkového modelu LG V40 ThinQ

Spoločnosť LG v priebehu najbližších týždňov predstaví nový vlajkový model LG V40 ThinQ, ktorý má potencionálnym zákazníkom ponúknuť bohatú nádielku fotoaparátov.

Spoločnosť LG v priebehu najbližších týždňov predstaví nový vlajkový model LG V40 ThinQ, ktorý má potencionálnym zákazníkom ponúknuť bohatú nádielku fotoaparátov. Nová vlajková loď má byť vybavená trojitým hlavným a dvojitým predným fotoaparátom.

LG V40 ThinQ sa tak môže postaviť vedľa modelu Huawei P20 Pro, ktorý zožal za trojitý fotoaparát patričné ovácie. Trojité prevedenie fotoaparátu je stále unikátne. Okrem smartfónu z dielne Huawei ho zatiaľ neponúka žiadny z tradičných výrobcov, ktorí predávajú svoje produkty v Európe.

Na čínskom trhu sa ale v priebehu októbra začne predávať Oppo R17 Pro, ktorý nedávno prekvapil práve trojitým primárnym fotoaparátom.

Podľa exkluzívnych informácií serveru androidpit.com bude mať LG V40 na zadnej strane 12 Mpx snímač so svetelnosťou f/1.5 a pixelmi veľkými 1,4μm. Druhý snímač bude mať rovnaké rozlíšenie 12 Mpx, no svetelnosť f/2.4 (1,0µm pixely). Zostavu zavŕši 16 Mpx snímač so svetelnosťou f/1.9 a pixelmi s veľkosťou 1,0μm. Rozpoznávanie tváre a selfie pokryjú 8 Mpx a 5 Mpx snímače.

TIP REDAKCIE
Galaxy S22: Akými fotoaparátmi vybaví Samsung svoje nové vlajkové lode?
LG V40
Slashleaks/OnLeaks

Ako presne bude primárny fotoaparát pracovať, je stále neznáme. Snáď v LG nezanevreli na širokouhlé snímanie, ktoré je pre ich vlajkové lode typické. Počítať asi môžeme s optickým priblížením alebo možno s monochromatickým snímačom.

LG V40 ThinQ

Čo sa týka ostatných parametrov, do dlane by sme mali dostať veľký P-OLED displej s uhlopriečkou 6,4-palca (QHD+) a zárezom v hornej časti po vzore súčasného top-end modelu LG G7 ThinQ.

Žiaľ, k navýšeniu kapacity batérie zrejme nedôjde. Náročný hardvér bude musieť držať pri živote 3300 mAh akumulátor. Svoju úlohu tiež samozrejme zohrá úroveň systémovej optimalizácie.

O výkon sa postará obvyklá vlajková výbava, teda Snapdragon 845 aj spolu so 6 GB operačnou pamäťou a 64/128 GB interným úložiskom. Vrcholové audio doplnia stereo reproduktory Boombox. Zatiaľ iba odhadovaná cena? Klasicky vlajková – 899 až 999 EUR.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať