Gradient aj koža: Huawei predstavil P20 Pro v 4 nových farebných prevedeniach!

Populárny high-end smartfón P20 Pro bude k dispozícii v nových farbách. Spoločnosť Huawei totiž predstavila hneď niekoľko farebných prevedení

Populárny high-end smartfón P20 Pro bude k dispozícii v nových farbách. Spoločnosť Huawei totiž predstavila hneď niekoľko farebných prevedení. Potenciálni záujemcovia dostanú navyše na výber aj takú konštrukciu, ktorú tvorí zadná strana z úplne odlišného materiálu.

Okrem informácií o nadchádzajúcom Mate 20 Pro či novom čipsete Kirin 980 sme sa počas IFA 2018 dozvedeli aj to, že už čoskoro dorazí na pulty obchodov dvojica nových gradient farieb vrátane hnedého a čierneho modelu tohtoročnej vlajkovej lode. Tie ponúknu namiesto odolného skla kvalitnú kožu, 8 GB RAM a 256 GB úložisko. Všetko teda nasvedčuje tomu, že ide o priamy útok na nedávno predstavený Samsung Galaxy Note 9.

Gradient farby zahŕňajú nádhernú Morpho Auroru a elegantnú Mother of Pearl, píše AndroidCentral. Prvá pripomína súčasnú Twilight farbu, no po novom je trošku pestrejšia, pretože vyzerá ako dúha. Druhú novú gradient farbu reprezentuje taká kombinácia, ktorá má pre zmenu pripomínať perly. Je teda bledá a to znamená, že zaujme predovšetkým ženy.

TIP REDAKCIE
POLÍCIA REAGUJE: Nemieni tolerovať online šikanu, má ostrý odkaz pre Tarabu!

Predaj nových farebných prevedení Huawei P20 Pro začne od 5. septembra, čiže už o pár dní. Vizuálne detaily nájdete na videu vyššie.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať