Musk robí z vlastnej garáže pokusného králika. Kope v nej dieru pre výťahovú šachtu

Elon Musk prehlbuje plány v garáži jeho vlastnej rezidencie v Los Angeles. A to doslova.

Elon Musk prehlbuje plány v garáži jeho vlastnej rezidencie v Los Angeles. A to doslova. Ak pôjde všetko podľa jeho predstáv, onedlho by v nej mal mať dieru pre výťahovú šachtu.

Výťahová šachta bude zrejme časť nového projektu, no to sú len naše domnienky. Nikto v skutočnosti netuší, prečo Musk podobné veci vlastne stvára. Ak však bude výťahová šachta hotová, mala by dostať automobil z garáže do tunelu, ktorý by sa nachádzal pod najbližšou ulicou a spájal Muskovu garáž s centrálou Boring Company. Hovorca spoločnosti tvrdí len toľko, že výkop je dôležitou časťou dlhodobej vízie, ktorú sa spoločnosť snaží postaviť.

Pokrytie projektu by malo zahŕňať dokonca služby pre zákazníka. Elon na Twitter napísal, že jeho cieľom je dostať cez takéto tunely auto až do zákazníkovej garáže. Splnenie takéhoto nepredstaviteľného sľubu však vyvoláva hneď niekoľko vážnych otázok: Plánuje spoločnosť vykopať tunel do garáže každého zákazníka? Koľko to bude stáť?

TIP REDAKCIE
Tesla dosiahla významný míľnik: Tento rok stihla vyrobiť vyše 1 milióna elektromobilov!

Muskova spoločnosť nevie, čo od radosti

Potenciálnych plánov Boring Company je požehnane. Podpora Hyperloopu, výkop tunelov na Marse či teraz už aj garážové výťahy a podzemné tunely. Vyzerá to tak, že Musk pohadzuje nápadmi sem a tam a čaká, ktorý z nich sa uchytí. Budú tieto výťahy a doručenie automobilu zákazníkovi priamo do garáže tvoriť hlavnú súčasť budúcich operácií spoločnosti?

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať