Herečku platia za propagáciu Google Pixel 2, na Twitter pridala fotky z iPhonu

Stalo sa to znovu. Celebrity si spoločnosti často objednávajú aby pred ľuďmi vystupovali ako ambasádori a ambasádorky. Nie vždy sa však podarí dodržať podmienky spolupráce.

Stalo sa to znovu. Celebrity si spoločnosti často objednávajú aby pred ľuďmi vystupovali ako ambasádori a ambasádorky. Nie vždy sa však podarí dodržať podmienky spolupráce. Nedávno sme vám dali vedieť o krásnej Gal Gadot, ktorá na striebornom plátne stvárňuje Wonder Woman.

Tá sa už dávnejšie stala ambasádorkou Huawei, no na Twitteri sa aj napriek tomu objavil príspevok, ktorý so sebou niesol popis „odoslané z Twitteru pre iPhone“. V podobnej šlamastike teraz pláva ďalšia celebrita.

Indická herečka Anushka Sharm je oficiálnou tvárou Google pre indický trh. Ani to jej však neprekážalo v nahraní fotiek „odfotených Pixelom“ na Twitter z, uhádli ste, iPhonu. Na bizarnosť opäť upozornil známy YouTuber MKBHD.

TIP REDAKCIE
Divadelný ústav sa stal partnerom Google: Absolvujte unikátnu online výstavu

Na účte herečky sa objavili dve fotky s hashtagmi #Pixel2XL a #TeamPixel, ako aj priamy odkaz na twitterový účet Google India. „Neviem ako sa to stále deje, no je to vtipné,“ opísal situáciu Marques Brownleee známy aj ako MKBHD. Fanúšikovia herečky ju okamžite začali obhajovať argumentom, že si fotky z Pixelu len nahrala do iPhonu, z ktorého ich potom zverejnila. Ako Brownlee konštatuje, „je obdivuhodné akú prácu by si dala s tým, aby nepoužívala svoj Pixel.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať