Gopro hero 7 black

Kamera GoPro HERO 7 predstavená s dokonalejšou stabilizáciou a nižšou cenou!

Spoločnosť GoPro ukázala svetu trojicu nových akčných kamier, ktoré sa okrem funkcionality od seba odlišujú aj označeniami. Tú najlepšiu voľbu zastupuje model GoPro Hero 7 Black, nasleduje Silver a najdostupnejší variant White.

Spoločnosť GoPro ukázala svetu trojicu nových akčných kamier, ktoré sa okrem funkcionality od seba odlišujú aj označeniami. Tú najlepšiu voľbu zastupuje model GoPro Hero 7 Black, nasleduje Silver a najdostupnejší variant White.

Kamery prichádzajú s tradičným dizajnom a decentnými, no praktickými vylepšeniami. GoPro HERO 7 Black dokáže snímať videá v 4K rozlíšení pri snímkovaní 60 FPS rýchlosťou 78 Mbps.

Novinkou je stabilizácia HyperSmooth, ktorá má zabezpečiť extra hladké zábery aj bez použitia dodatočného príslušenstva – gimbalu. 12 Mpx senzor si poradí aj kontinuálnym snímaním fotografií dávkou 30 FPS. V kamere nájdeme vstup pre externý mikrofón, obvyklý dotykový a sekundárny displej alebo vymeniteľnú batériu.

gopro hero 7 black
GoPro

Kamera sa prispôsobila trendu sociálnych sietí. Funkcia TimeWarp je niečo ako Hyperlapse na Instagrame. Nechýba živý stream videa, snímanie fotografií a videí vo vertikálnej orientácii alebo obmedzenie dĺžky zaznamenávaného videa na 15 alebo 30 sekúnd pre sociálne siete a iné online platformy.

Prítomná je samospúšť, nový SuperPhoto Auto HDR režim, rozpoznávanie scény a tvárí, vďaka čomu vykonáte automatické úpravy v QuickStories rýchlejšie, alebo spomalené video v 1080p rozlíšení a snímkovaní 240 FPS.

gopro hero 7 black
GoPro

Kamera má samozrejme WiFi, GPS, vodotesnosť do 10 metrov alebo ovládanie hlasom v 14-tich jazykoch. Čakáte, že bude nová generácia drahšia? Omyl, je lacnejšia. Oficiálna cena – 429,99 EUR. Vlaňajšia high-end generácia prišla po predstavení na trh s cenou 569,99 EUR.

TIP REDAKCIE
Tablet s výrezom v displeji? Taký má byť Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

GoPro HERO 7 Silver a White

GoPro Hero 7 Silver má 10 Mpx snímač, ktorý zachytí 4K video pri 30-tich snímkach za sekundu. Aj táto kamera má lepšiu stabilizáciu obrazu, no HyperSmooth je výsadou iba vrcholového modelu Black.

Všetky kamery GoPro majú 2″ dotykový displej a schopnosť snímať vertikálne zábery, ktoré sú ako stvorené pre Instagram Stories. To isté platí aj o vodotesnosti do 10 metrov. Väčšia hĺbka vyžaduje špeciálne puzdro.

gopro hero 7 silver
GoPro

Verzia White je v podstate totožná s verziou Silver len s tým rozdielom, že je video limitované kvalitou 1080p pri 60 FPS. GoPro Hero 7 Silver stojí 329,99 EUR a Hero 7 White 219,99 EUR.

Predpredaj už odštartoval na oficiálnych stránkach výrobcu, ktoré nájdete TU. Nižšie sa pokochajte ukážkovým videom, ktoré prezentuje schopnosti najlepšie vybavenej verzie.

GoPro HERO 7 Black

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať