Diablo

Diablo vstáva z mŕtvych: Netflix prinesie seriálové spracovanie legendárnej hry!

Vyzerá to tak, že jedna z najpopulárnejších streamovacích služieb súčasnosti pracuje na seriálovom spracovaní legendárnej RPG hry.

Vyzerá to tak, že jedna z najpopulárnejších streamovacích služieb súčasnosti pracuje na seriálovom spracovaní legendárnej RPG hry. Po tituloch ako Castlevania a The Wither by mal tak prísť rad i na Diablo z dielne amerického vývojárskeho štúdia Blizzard, ktorý uzrel svetlo sveta ešte v roku 1996.

Dozvedeli sme sa to vďaka tweetu autora komiksov a filmového scenáristu s menom Andy Cosby. A hoci ho už z celkom logických dôvodov vymazal, podaktorí stihli túto nielen pre fanúšikov obrovskú novinku zvečniť prostredníctvom screenshotu. V texte zmienil finálne rokovania so službou Netflix o vytvorení takzvanej animovanej série pre dospelých. Ak to teda klapne, máme sa na čo tešiť.

Keďže ešte stále ide iba o dohady, zatiaľ nepoznáme žiadne bližšie detaily. Projekt však potvrdil aj sám Blizzard. Síce nepriamo, ale potvrdil.

Stalo sa tak prostredníctvom jedného z jeho manažérov, ktorý pred niekoľkými týždňami celému svetu prezradil, že pracujú na viacerých mediálnych projektoch pre legendárny herný titul Diablo. Aj keď nespomenul streamovaciu službu Netflix a ani nič konkrétne, z posledných udalostí možno pomerne jednoducho vydedukovať, že zmazaný tweet súvisí práve s jedným zo záhadných projektov renomovaného vývojárskeho štúdia.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Zomrel herec James Michael Tyler († 59). V seriáli Priatelia hral Gunthera
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať