galaxy note 8

Čaká nás veľká zmena? Samsung vraj zlúči rad Galaxy S a Galaxy Note!

Samsung stojí pred obrovským rozhodnutím, ku ktorému ho donútili nepriaznivé predajné výsledky posledných generácií vlajkových lodí. Ako sa s tým vysporiadať?

Samsung stojí pred obrovským rozhodnutím, ku ktorému ho donútili nepriaznivé predajné výsledky posledných generácií vlajkových lodí. Ako sa s tým vysporiadať? Jednoducho, spojte to najlepšie, čo vyrábate do jedného produktu. Aspoň o taktom pláne vraj začal špekulovať stále najväčší výrobca smartfónov na svete.

Informovala o tom kórejská publikácia The Bell, ktorá ďalej zdôraznila, že sa o tejto myšlienke hovorilo aj na zasadnutiach správnej rady firmy. Sú to natoľko intenzívne debaty, že prvé informácie sa dostali už aj na úroveň partnerov firmy. Je teda celkom reálne, že Samsung Galaxy Note 9 bude posledným modelom svojho „druhu“.

Pravdou však je, že vlajkové modely radu Galaxy S a Galaxy Note sa od seba príliš nelíšia. Jediným skutočne veľkým rozdielom je podpora pre stylus S Pen, ktorý je pre zariadenia radu Galaxy Note štandardom.

Je teda dosť možné, že Samsung budúci rok úplne vylúči Galaxy Note 10 a namiesto toho ho premenuje na Galaxy S. Mohlo by mu to tak pomôcť upevniť svoju pozíciu na trhu a opäť naštartovať stagnujúce predaje.

Čo na to ale hovoríš ty? Si za to, aby rad zariadení Galaxy Note zanikol?

Si za to, aby sa rad Galaxy S a Galaxy Note zlúčil?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...
Total
13
Zdieľaní
Total
13
Zdieľať