Samsung Galaxy Note 9
Starší render Samsung Galaxy Note 9

Spoločnosť Samsung nám už čoskoro ukáže vynovenú generáciu svojho high-end phabletu s Androidom. Podobu avizovaného Galaxy Note 9 však poznáme už dnes. A to aj vďaka čerstvému renderu, kde je vidieť jeho ružovú konštrukciu hneď z viacerých uhlov pohľadu.

K zverejneniu došlo len krátko po tom, čo internetom kolovala fotografia šéfa kórejského giganta, kde túto mobilnú novinku drží a podľa všetkého i veselo používa.

Oficiálne predstavenie Samsung Galaxy Note 9 prebehne 9. augusta, kedy uzrie svetlo sveta ešte jedna parádna novinka – inteligentné hodinky Galaxy Watch. Pôjde o bežného generačného nástupcu modelu Gear S3 z minulého roka, no s úplne novým názvom.

Vďaka spomínanému renderu sa potvrdili predchádzajúce vizuálne úniky, na ktorých bolo vidieť smartfón buď s veľmi podobným alebo s identickým konštrukčným prevedením. Jeden z nich nájdete trošku vyššie. Nižšie je zase ten, ktorý možno označiť za najnovší.

FOTO mobiel.nl

Predná strana Samsung Galaxy Note 9 pripomína vlajkovú loď Galaxy S9 zo začiatku roka, čo sa, samozrejme, aj dalo očakávať. Na tej zadnej zostáva všetok hardvér na svojom pôvodom mieste. Teda až na biometrický snímač odtlačkov prstov, pretože ten jediný by mal byť po novom presunutý priamo do stredu konštrukcie, aby tak pri používaní poskytoval vyššiu úroveň ergonómie než minuloročná generácia.