FOTO: Wikipedia

Netflix práve do sveta vypustil správu, ktorá rozhodne nepotešila žiadneho fanúšika populárneho seriálu Stranger Things. Tretej série tohto mysteriózneho skvostu sa totiž nedočkáme skôr než v lete 2019.

Tí, ktorí seriál sledovali už od jeho vydania, vedia, že si po prvej sérii museli na tú druhú počkať niečo okolo 15 mesiacov, čo je dosť dlhé obdobie. Tentokrát však bude ešte dlhšie, keďže časový úsek medzi koncom druhej a začiatkom tretej série tvorí presne 18 mesiacov. Štúdio však toto oneskorenie vie aj adekvátne odôvodniť.

Tretia séria má byť „poriadna pecka“

Ako Dufferovci, tak aj výkonný producent, Shawn Levy, vedia, že potrebujú a najmä chcú, aby tretie rozšírenie bolo niekoľkonásobne „väčšie a lepšie“ než to druhé. Podľa slov spoločnosti bude tretia séria taktiež obsahovať aj obrovskú nálož špeciálnych efektov a celkovo sa na nej bude pracovať niekoľkokrát usilovnejšie než na predchádzajúcich dvoch.

TIP REDAKCIE
VIDEO: Autopilot v elektromobile Tesla Model 3 zabránil dopravnej havárii

Ako to teda celé dopadne sa však dozvieme až v roku 2019. Dovtedy môžeme aspoň dúfať, že Netflix naozaj dodrží svoje slovo a že nám o rok prinesie opäť poriadnu nálož príbehu, efektov a napínavých scén.