Samsung Galaxy Tab S4 má byť predstavený už túto stredu. Čo zaujímavé ponúkne?

Najlepší tablet s Androidom?

0
Samsung Galaxy Tab S4

Mesiac august je spájaný hlavne s dovolenkovým obdobím, čo však neplatí pre Samsung. V tento mesiac totižto predstaví nové generácie kľúčových zariadení zo svojho portfólia. Aký bude Galaxy Note 9 a kedy ho uvidíme, už vieme. Čo však Galaxy Tab S4?

Samsung Galaxy S4 bude prémiovým tabletom s vyššou cenou, bohatou výbavou a vysoko kvalitným prevedením. Bude sa o ňom hovoriť ako o Android konkurencii pre iPad. Bude mať 10,5-palcový displej s vysokým rozlíšením po vzore predošlej generácie, stále výkonný Snapdragon 835, 4 GB operačnú pamäť alebo 64 GB úložisko.

Samsung Galaxy Tab S4
AndroidHeadlines

Dobre tiež pôsobí Android 8.1 Oreo alebo veľká 7300 mAh batéria s rýchlym nabíjaním. Pracovno-multimediálny charakter potvrdí bohatá softvérová funkcionalita kombinovaná s dotykovým perom S Pen či účelné príslušenstvo.

K Samsung Galaxy S4 pripojíte klávesnicu kombinovanú s krytom a tablet tiež poslúži ako sekundárna obrazovka k počítaču v rámci DEX funkcionality. Chýbať nebude kvalitné audio podčiarknuté značkou AKG.

Samsung Galaxy Tab S4

Samsung Galaxy Tab S4 ale zatiaľ nemá oficiálnu cenovku a ani dátum predstavenia, aj keď druhá neznáma už vlastne veľmi neplatí. Podľa dobre informovaného serveru AndroidHeadlines Samsung tablet predstaví 1. augusta 2018, čiže už túto stredu. Galaxy Note 9 následne spoznáme 9. augusta. Spoločnosť by mu mali robiť aj Galaxy Watch.

To, že Samsung 1. augusta niečo chystá, dokazuje aj oficiálne avízo spoločnosti, ktoré sme obdržali. To však konkrétny typ zariadenia nespomína.

samsung Galaxy Tab S4
Samsung

Neočakávané prekvapenie sa ale s najväčšou pravdepodobnosťou konať nebude a v stredu tak zrejme skutočne spoznáme nový vrcholový tablet s logom Samsung.