Huawei Mate 20 Pro: Najväčšia beštia tohto roku? Toto všetko ponúkne!

Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro sú očakávanými vlajkovými loďami čínskej spoločnosti určenými pre druhú polovicu tohto roka.

Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro sú očakávanými vlajkovými loďami čínskej spoločnosti určenými pre druhú polovicu tohto roka. Predstavené majú byť už tradične v októbri, práve včas pre vianočnú sezónu. Na svetlo sveta prenikli zaujímavé informácie o tom, čo všetko ponúknu a že sa veru máme na čo tešiť!

Ako server Gizmochina informoval, Huawei Mate 20 Pro má ponúknuť displej bez výrezu zakrivený po oboch stranách. Znie to zaujímavo a zaujímavejšie to ešte určite bude aj vyzerať. Okrem toho zariadenie nemá ani domovské tlačidlo, čo znamená, že displej bude zaberať skutočne celú prednú stranu. To by ale znamenalo, že výrobca musí použiť vyskakovaciu alebo inak vyriešenú prednú kameru.

Snímač priamo v displeji a 42 Mpx foťák

Okrem toho sa máme pripraviť aj na snímač odtlačkov prstov priamo v displeji, čím by Huawei opäť raz predbehol Samsung. Podobne ako pri P20 Pro má aj Mate 20 Pro ponúknuť 42 Mpx trojitý fotoaparát, ktorý má byť rovnako ak nie ešte lepší než na vlajkovej lodi zo začiatku tohto roka.

TIP REDAKCIE
TOP 3: 3D tlačiarne za fantastické ceny, ktoré za to naozaj stoja
Huawei Mate 20 Pro
Huawei Mate 20 Pro nemá výrez v displeji.

Telefón bude poháňať najnovší procesor Kirin 980, na ktorom bude bežať aj technológia GPU Turbo. Aj napriek tomu, že momentálne nevieme akú veľkú batériu Mate 20 Pro použije, vieme, že Huawei má posunúť rýchlonabíjanie na úplne novú úroveň. Namiesto 22W nabíjačky má novinku vybaviť 40W nabíjačkou, čo by mohlo prispieť k výraznému zrýchleniu nabíjacieho procesu. Novinka má stáť o niečo viac ako minuloročná verzia. Neočakáva sa však drastické zvyšovanie ceny.

Posledná informácia sa týka kapacity RAM, ktorá sa má zastaviť na slušnom čísle, 8 GB. Zatiaľ to vyzerá tak, že Mate 20 Pro bude jedno z najlepších zariadení aké sme kedy videli. Stále je od nás vzdialené približne 3 mesiace. Uniknuté informácie preto treba brať s rezervou.

Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať