Asphalt 9: Legends prichádza: Registruj sa a získaj extra odmeny

Prichádza Asphalt 9: Legends.

0
asphalt 9 legends

Mobilným herným priemyslom momentálne síce otriasajú rôzne battle royale tituly, nezabúda sa ale ani na nadšencov automobilových hier. Nezabudol minimálne Gameloft, ktorý pripravuje uvedenie hry Asphalt 9: Legends.

Asphalt 9: Legends nájdete v obchodoch s aplikáciami pre Android a iOS v priebehu leta. Dostať sa dá k beta verzii, no tá je dostupná iba na Filipínach a iba pre vlastníkov zariadení iOS.

Gameloft svoju novinku, samozrejme, propaguje ako super pretekársku hru s excelentnou grafikou a záplavou ultra prémiových vozidiel zvučných mien. Zaujímavo vyzerá multiplayer, v ktorom si sily porovná až 8 živých hráčov súčasne. Lákavý trailer nájdete na konci textu.

asphalt 9 legend
Registrácie nájdete na oficiálnom webe hry

Aktuálne je však dôležitejšia predbežná registrácia. Vďaka nej obdržíte upozornenie ihneď, ako bude hra dostupná. To nie je všetko. Registrovaní užívatelia získajú extra bonusy navyše, ktoré si v hre môžu uplatniť.

O aké bonusy ide, známe nie je. V hre sa ale určite hodia, kde môžete vďaka nim získať konkurenčnú výhodu. Aspoň zo začiatku. Ak by nie, v ponuke hry určite nájdete mikro transakcie, ktoré špeciálne bonusy ľahko vykompenzujú.

Registrovať sa dá na oficiálnej stránke hry TU, alebo priamo v obchode Google Play.

Asphalt 9: Legends