chrome

Google testuje: Domovské tlačidlo v Chrome pre Android bude mať zrejme nový dizajn

Chrome pre Android má svoje domovské tlačidlo už od svojho vzniku, avšak až do apríla, kedy sa ho Google rozhodol sprístupniť pre všetky zariadenia, sme ho mohli vidieť len na niektorých z nich. Dokonca ešte teraz ide stále o opt-in funkciu.

Chrome pre Android má svoje domovské tlačidlo už od svojho vzniku, avšak až do apríla, keď sa ho Google rozhodol sprístupniť pre všetky zariadenia, sme ho mohli vidieť len na niektorých z nich. 

Približne o dva mesiace neskôr sa gigant rozhodol na domovskom tlačidle opäť zapracovať, tentokrát ale po estetickej stránke.

Server Android Police získal od svojich zdrojov niekoľko informácií ohľadom nového dizajnu domovského tlačidla, ktoré sa, ako vidno na obrázku nižšie, údajne zmení na minimalistickú ikonku Chrome.

FOTO: Android Police

To však ale zrejme nie je jediný dizajn tlačidla, ktorý gigant plánuje zaviesť, keďže jeden z redaktorov vyššie uvedeného portálu poznamenal, že na jeho smartfóne (Google Pixel) sa domovské tlačidlo zobrazuje ako ikona novín.

FOTO: Android Police

Znamená to teda, že Google experimentuje s viacerými vizuálnymi verziami domovského tlačidla, avšak zatiaľ nie je známe, či si budeme my ako používatelia jeho výzor môcť vybrať podľa vlastného vkusu alebo gigant oficiálne vydá len jeden dizajn.

TIP REDAKCIE
Slovensku sa nedarí naplniť ciele EÚ: Na našich cestách jazdí žalostne málo elektromobilov

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať