4ka potešila: Počas leta má neobmedzené 4G aj 3G dáta!

Kto sa hecne a ako prvý stiahne 300 GB dát?

0
0951

Najmladší operátor predstavil svoju letnú ponuku. Cieľom akcie je ponúknuť neobmedzené dáta (FUP pri 300 GB) pre všetkých svojich zákazníkov s paušálmi.

4ka včera prekvapivo predstavila svoju novú letnú akciu zameranú na dáta. Počas tlačovej konferencie potvrdila, že pri paušáloch Sloboda+ sprístupní neobmedzené dáta vo vlastnej sieti, ako aj v 3G sieti Orangeu.

Akcia platí pre tých, ktorí si aktivujú jeden z paušálov Sloboda+ (100+, 300+ a ∞). To však nie je všetko, ponuka platí aj pre program Sloboda dáta.

Aktivácia

Nová ponuka sa aktivuje pri opätovnej obnove balíka. Operátor vysvetlil, že tí, ktorým sa balíček aktivoval včera alebo predvčerom už akciu nasadenú majú. Nekonečné dáta tu nie sú navždy. Akcia totiž končí koncom leta. Tí, ktorým sa balíček obnoví 1.9 ešte budú môcť výhody využívať do konca septembra.

Skúška siete

Ponuka je výhodná pre tých, ktorí chcú vyskúšať stabilitu 4ky a schopnosť využívať dáta v ich 4G sieti alebo 3G sieti Orangeu. Za relatívne málo peňazí a bez viazanosti tak môžete získať dáta na celé leto. V prípade roamingu stále platí obmedzenie na 0,83 GB.