Skylink začal ponúkať české stanice: Tu je všetko, čo potrebuješ vedieť!

Spoločnosť Skylink je najpoužívanejšou TV službou na Slovensku. Pred dvoma dňami sa rozhodla, že spraví jeden z najkontroverznejších krokov na scéne s televíziami.

Spoločnosť Skylink je najpoužívanejšou TV službou na Slovensku. Pred dvoma dňami sa rozhodla, že spraví jeden z najkontroverznejších krokov na scéne s televíziami. Rozhodli sa totiž, že do ponuky vrátia české TV stanice, ktoré zo slovenského trhu odišli. Má to však jeden háčik.

Skylink vzhľadom na to, že pôsobí na Slovensku aj v Česku spravil razantný krok, ktorým chce k sebe prilákať čo najviac ľudí. Do ponuky zaradil český balíček staníc, ktoré len minulý rok museli kvôli nezhodám z ponuky odstrániť všetci poskytovatelia.

Skylink svojim zákazníkom umožňuje aktiváciu českých programov zaplatením českého servisného poplatku. Pri mesačnej platbe dosahuje táto čiastka približne 3,40 €.

Slováci tak okrem iného možnosť získať aj päť staníc Novy, a to Nova HD, Nova Cinema HD, Nova 2, Nova GoldNova Action HD ako aj Prima HD, verziu Markízy a JOJ pre Česko a televíziu Seznamu. Rovnakú ponuku majú aj Česi, ktorí si môžu aktivovať slovenské programy.

Servisný poplatok sa dá zaplatiť na rok dopredu alebo mesačne formou inkasa. Práve druhý spôsob je ten, ktorý momentálne odporúčame, keďže v budúcnosti môže dôjsť k právnemu kroku, ktorý by Skylinku znemožnil ďalej šíriť české TV stanice na území Slovenska.

Ak ťa ponuka zaujala, objednať si ju môžeš v zákazníckej zóne v sekcii Ponuka služiebPoplatky.

Total
3
Zdieľaní