PUBG Mobile si po novom zahráš už aj z pohľadu prvej osoby!

Balíček pod označením 0.6.0 prináša viacero užitočných vylepšení vrátane first-person pohľadu, ktorý sa má postarať o okorenenie zážitku z hrania.

Populárny battle royale hit pre mobilné zariadenia získava ďalšiu veľkú aktualizáciu s veľkosťou až 1,7 GB. Balíček pod označením 0.6.0 prináša viacero užitočných vylepšení, vrátane first-person pohľadu, ktorý sa má postarať o okorenenie zážitku z hrania.

Ten si však nebudeme môcť zapínať počas boja, ale ešte pred tým, ako ho vôbec spustíme. Tvorcovia PUBG Mobile totiž po novom rozdelili herný systém spolu s jeho hodnotením na dve samostatné časti – prvá zostáva, čiže nám umožní hrať z pohľadu tretej osoby (TPP), zatiaľ čo tá druhá z pohľadu prvej osoby (FPP). To znamená, že počas celej hry budeme vidieť iba ruky a zbraň hranej postavy.


Medzi novinkami, ktoré stoja za zmienku, figuruje aj pridanie ázijských tvárí, príležitosť spraviť defekt aj bez toho, aby sme museli strieľať do kolesa (napríklad panvicou) alebo takzvaná Mini-Zone, čo je v podstate iba menšia mapa, no s až 3-násobne väčším množstvom dostupných vecí a s 3-násobne väčším množstvom debničiek z lietadla.

TIP REDAKCIE
Windows vyzýva užívateľov, aby namiesto Chrome používali Edge

Zaujímavé je ale aj pridanie takzvaných Royale Pass a Elite Royale Pass v štýle Fortnite, kde získame dodatočné odmeny, za aké sa dá v prípade nedostatku času dokonca i zaplatiť.

Zmena vzhľadu zbraní

Čerstvý aktualizačný balíček pre PUBG Mobile prináša príležitosť meniť podobu zbraní alebo lietadla. K tomu však budú mať prístup len tí hráči, ktorí majú na konte vysoké Elite Royale Pass hodnotenie. Tí ostatní zmenia iba podobu, lepšie povedané povrchovú úpravu zbraní.

Pištole konečne získali v používateľskom prostredí svoje vlastné miesto a ak vás niekto začne vytáčať cez opäť o niečo vylepšený hlasový chat, tak si ho viete behom zlomku sekundy stíšiť, aby ste sa mohli sústrediť na hranie a popri tom počuli ostatných hráčov.

Pred inštaláciou aktualizácie sa treba pripraviť na to, že vám to vráti vaše nastavenia do základu. Musíte teda opäť absolvovať manuálne prispôsobovanie.

Total
22
Zdieľaní
Total
22
Zdieľať