Oppo Find X

Oppo Find X dostal oficiálnu cenovku. Čínska rozhodne nie je

Priebehu včerajšieho dňa sme videli predstavenie smartfónu Oppo Find X, ktorý zaujal širokú technologickú verejnosť. Právom. Vlajková loď má výsuvnú konštrukciu, nemá zárez v displeji a dokonca ani snímač odtlačkov.

V priebehu včerajšieho dňa sme videli predstavenie smartfónu Oppo Find X, ktorý zaujal širokú technologickú verejnosť. Právom. Vlajková loď má výsuvnú konštrukciu, nemá zárez v displeji a dokonca ani snímač odtlačkov.

Oppo Find X je spolu s Vivo NEX asi prvým smartfónom, ktorý užívateľom ponúka obrazovku skutočne bez rámikov. Oppo pridal aj štýlové zahnuté hrany a výkon hodný akejkoľvek renomovanej vlajkovej lode.

Oppo Find X je rýdzo čínskym smartfónom, ktoré sú povestné atraktívnejšími cenami. Dokonca aj veľmi výkonné a prémiovo spracované vlajkové lode nezvyknú bývať neprimerane drahé. Viď napr. Xiaomi.

oppo find x

Ak ste niečo podobné očakávali pri Oppo Find X, sklameme vás. Poriadne. Ako bolo známe už včera, novinka zavíta na trhy v Severnej Amerike a v Európe. Oppo formou oficiálnej distribúcie posiela svoj dôležitý produkt do týchto regiónov po prvýkrát. Doteraz sa orientoval hlavne na ázijské trhy.

Cena a dostupnosť

Oppo Find X sa začne predávať v auguste tohto roka. Nájdeme ho na pultoch predajní vo Francúzsku, Španielsku, Taliansku a Holandsku. Postupne by sa mala dostupnosť rozšíriť o ďalšie hlavné trhy. Záujemcovia si však budú musieť pripraviť 999 EUR.

oppo find x

Ak by vám bolo málo, predávať sa bude aj špeciálna luxusná edícia Lamborghini s cenou 1699 EUR. Po Huawei Mate RS Porsche Design s aktuálnou cenou 1550 EUR tu tak máme ďalší „automobilový klenot“.