FOTO (Source): PhoneWorld

Pri predchádzajúcom úniku informácií ohľadom smartfónu Motorola One Power sme sa dozvedeli, že sa telefón zrejme začlení do rodinky s kontroverzným výrezom na vrchnej časti displeja. Od oného momentu síce ubehol nejaký ten čas, no aj dnes to stále vyzerá, že telefón predsa len bude výrez na displeji mať.

Príliš inšpirovaný?

Servery Android Headlines a 91 mobiles tvrdia, že majú k dispozícii detaily o One Power – Android One zariadení, ktoré si od iPhone X „požičalo“ nemálo črtov. Okrem výrezu má displej totiž aj zaoblené hrany a na zadnej strane telefónu môžeme nájsť duálny fotoaparát so svetlom, ktoré je záhadne umiestnené medzi dvoma senzormi.

Čo sa týka rozdielov medzi One Power a iPhone X, ako prvú si zrejme môžeme všimnúť konštrukciu (žiadny mix ocele a skla) a pochopiteľne aj logo.

FOTO (Source): telecomtalk.info

O Motorola One Power sa toho veľa nevie

Motorola One Power bude súčasťou ekosystému známeho ako Android One, ktorého cieľom je poskytnutie kvalitného zážitku s rýchlymi aktualizáciami.

One Power nemusí byť zaručene vlajková loď. Displej a kamera však naznačujú, že pôjde o jedno z prepracovanejších a kvalitnejších zariadení spoločnosti Motorola. Jasná dokonca nie je ani odpoveď na otázku či One Power nie je len iný názov pre dlho spomínaný Moto X5, ktorý mal mať 5,9-palcový displej s výrezom. Podľa všetkého však ide naozaj o iný model.

TIP REDAKCIE
Microsoft sa vraj chystá kúpiť GitHub. Očakáva sa transakcia vo výške 2 miliardy dolárov

Kedy k nám príde?

Je pochopiteľné, že keď nie sú známe špecifikácie telefónu, tak nie je známy ani dátum vydania. Podľa informácií vyššie je však jasné, že si Motorola a Lenovo s predstavením One Power počkajú na ten správny okamih, než aby ho do sveta vypustili len tak.